کد خبر : 189693 تاریخ انتشار : جمعه ۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۲

۷ علامتی که می‌گوید باید بدن‌تان را سم زدایی کنید

سم زدایی از بدن یکی از بهترین روش‌ها برای تضمین سلامت‌تان خواهد بود و میتوانید به کمک آن شادی و نشاط را به خودتان هدیه کنید. وقتی لحظه‌ای به صدای درون بدن‌تان گوش می‌دهید و دنبال مسائل و مشکلات درونی‌تان می‌شد، اگر چشم درون‌تان به اندازه‌ی کافی برای دیدن پرچم‌های …

۷ علامتی که می‌گوید باید بدن‌تان را سم زدایی کنید

سم زدایی از بدن یکی از بهترین روش‌ها برای تضمین سلامت‌تان خواهد بود و میتوانید به کمک آن شادی و نشاط را به خودتان هدیه کنید.

وقتی لحظه‌ای به صدای درون بدن‌تان گوش می‌دهید و دنبال مسائل و مشکلات درونی‌تان می‌شد، اگر چشم درون‌تان به اندازه‌ی کافی برای دیدن پرچم‌های قرمز تربیت شده باشد، پیدا کردن مشکلات درون‌تان آن‌قدرها هم کار سختی نیست؛ این پرچم‌های قرمز نشان می‌دهند باید فرآیند سم‌زدایی از بدن‌تان را به سرعت آغاز کنید.

در میان همه‌ی منابع غذایی نامناسبی که می‌خوریم، و شرایط نامناسبی که بدن‌ و به طور کلی زندگی‌مان را در آن قرار می‌دهیم، ممکن است نتوانیم همه‌ی این پرچم‌های قرمز را در بدن‌مان شناسایی کنیم و از به خطر افتادن زندگی‌مان جلوگیری کنیم.

این مقاله به شما کمک می‌کند تا به دقت پرچم‌های قرمزتان را بیابید و عواملی را که واقعا می‌توانند برای‌تان دردسرساز باشند از میان ببرید.
۱. نشانه‌‌ی کیسه‌ی صفرا

اگر در محدوده‌ی کیسه‌ی صفرای‌تان به دلیل انباشته شدن مواد شیمیایی سمی در کبد یا مسدود شدن کیسه‌ی صفرا به شدت احساس سنگینی و پُری می‌کنید؛ همه‌ی این‌ها را یک پرچم قرمز بدانید و برای بررسی‌های بیش‌تر به پزشک مراجعه کنید.
۲. نشانه‌‌‌ی گرفتگی سینوس‌ها

اگر در حوالی بینی و پیشانی‌تان متوجه‌ی چنین نشانه‌هایی شدید، دلیل‌اش می‌تواند استنشاق سمومی باشد که به خاطر آلودگی هوا ایجاد می‌شوند.
۳. نشانه‌‌ی زبان

اگر احساس می‌کنید رنگ زبان‌تان کمی سفید یا زرد شده است، ممکن است خون‌تان از مواد سمی انباشته شده باشد.
۴. نشانه‌های مشکلات پوستی

اگر پوست‌تان به‌تدریج دچار التهاب، قرمزی (آکنه‌ی روزاسه)، و حتی خارش شده است، همه‌ی این‌ها به دلیل وجود سموم در خون‌تان است.

همچنین بخوانید : خوراکی هایی که بدن را سم زدایی میکنند
۵. نشانه‌‌ی سردرد

سردردها هم ممکن است در نتیجه‌‌ی وجود مواد سمی در سامانه‌ی بدن‌تان باشند؛ و این مواد می‌توانند سامانه‌ی مرکزی عصبی را تحریک کنند.
۶. نشانه‌‌ی بی‌حالی و کمبود انرژی

اگر دائما احساس خستگی شَدید می‌کنید حتما نیاز به سم‌زدایی از بدن‌تان دارید. این نشانه‌ها به دلیل وجود بیش از حد سموم در بدن به وجود می‌آیند.

همچنین بخوانید : ۷ راه سم زدایی از ذهن و جسم
۷. نشانه‌ی بی‌خوابی

اگر به‌تدریج احساس می‌کنید دچار بی‌خوابی شده‌اید، نشانه‌ی آن است که سموم در بافت‌های‌تان تجمع یافته‌اند و گردش خون‌تان را مسدود کرده‌اند.

تمام این نشانه‌ها پرچم‌های قرمز و علائمی هستند که نیاز به سم‌زدایی از بدن‌تان دارید.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : پزشکی و سلامت ، سلامت بدن بازدید 414 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php