کد خبر : 89649 تاریخ انتشار : جمعه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۲۲:۲۸

ضررهای فعالیت جنسی زیاد برای آقایان

فعالیت و داشتن رابطه ی جنسی، از لزومات و پایه های یک رابطه ی زناشویی می باشد، در صورتی که رابطه ی جنسی بین زوجین دچار مشکل باشد، احتمال بروز بسیاری از مشکلات بین آنها هست. اما داشتن رابطه ی جنسی زیاد نیز برای بدن مخصوصا قلب ضرر های فروانی …

فعالیت و داشتن رابطه ی جنسی، از لزومات و پایه های یک رابطه ی زناشویی می باشد، در صورتی که رابطه ی جنسی بین زوجین دچار مشکل باشد، احتمال بروز بسیاری از مشکلات بین آنها هست. اما داشتن رابطه ی جنسی زیاد نیز برای بدن مخصوصا قلب ضرر های فروانی به دنبال دارد.

ضررهای فعالیت جنسی زیاد برای آقایان

ضررهای فعالیت جنسی زیاد برای آقایان

دانشمندان تاکید کردند؛ مردان بیش از زنان از این لحاظ در معرض خطر و مرگ هستند.

این یافته طی جلسه‌ای در دپارتمان علوم قلبی – عروقی در دانشگاه لیسستر ارائه شد.

براساس مطالعات، این مضرت مردانه ممکن است مربوط به تاثیرات خاص جنسی هورمون‌های مردانه باشد که به طور طبیعی در بدن تولید می‌شوند.

دراین تحقیق ۹۳۳ مرد با متوسط سن ۱۹سال طی برنامه تحقیقاتی انجمن قلب و عروق مردان جوان مورد بررسی و آزمایش قرارگرفتند.

پژوهشگران روی نحوه تعامل هورمون‌های جنسی شامل استرادیول، استرون، تستوسترون و اندرواستندیون با سه فاکتور اصلی خطرزای بیماری قلبی از جمله کلسترول، فشارخون و وزن، تحقیق و بررسی کردند.

آنها دریافتند که دو نمونه از این هورمونهای جنسی یعنی استرادیول و استرون که با هم استروژن نامیده می‌شوند با افزایش میزان کلسترول بد و نیز کاهش مقدار کلسترول خوب در مردان ارتباط دارد.

این ارتباط نشان می‌دهد که هورمون‌های جنسی خاص در واقع فاکتورهای خطرزایی مهمی‌در بروز بیماری قلبی در مردان حتی قبل از ظهور علائم بیماری عروق کرونری یا سکته مغزی هستند.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : پزشکی و سلامت ، سلامت بدن بازدید 104 بار
دیدگاهتان را بنویسید
Saham در تاریخ 20 اردیبهشت 1393 گفته : پاسخ دهید

وب مفید و کامل داری
لایک داره….

subtitle در تاریخ 20 اردیبهشت 1393 گفته : پاسخ دهید

ممنونم وب مفیدی دارید . 😉 🙂

css.php