کد خبر : 213987 تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۰

چه هدیه ای برای نامزد خود بگیریم؟

چه هدیه ای برای نامزد خود بگیریم؟ هدیه دادن در دوران نامزدی به مستحکمتر شدن رابطه عاطفی زوج کمک میکند. نکته مهم در انتخاب هدیه این است که اگر هدیه را متناسب با نیازها و سلیقه او انتخاب کنید، این تصور در نامزد شما بوجود میاید که شما شناخت خوبی …

چه هدیه ای برای نامزد خود بگیریم؟

چه هدیه ای برای نامزد خود بگیریم؟

هدیه دادن در دوران نامزدی به مستحکمتر شدن رابطه عاطفی زوج کمک میکند. نکته مهم در انتخاب هدیه این است که اگر هدیه را متناسب با نیازها و سلیقه او انتخاب کنید، این تصور در نامزد شما بوجود میاید که شما شناخت خوبی از او و نیازهایش دارید. در این چگونه به روشهای انتخاب هدیه مناسب برای نامزدتان میپردازیم.

از قبل برنامه ریزی کنید: بسیاری از ایده هایی که در ادامه روشها به ذهنتان می رسد، برای آماده سازی نیاز به زمان دارند. پس هیچگاه در مناسبتهای خاص انتخاب هدیه برای نامزدتان را به دقیقه ۹۰ موکول نکنید.

روش طوفان ایده را اجرا کنید: در روش طوفان ایده ها (brain storm)، در یک فضای آرام در مورد هدایایی که به ذهنتان مناسب میرسد فکر کنید و همه را روی کاغذ بنویسید. در این مرحله هیچ ایده ای که به ذهنتان میرسد را حذف نکنید حتی اگر خنده دار و مسخره بنظر میرسد.

از هدایای نوشته شده در مرحله بالا ۳ لیست تهیه کنید: اول لیستی از هدایایی که مورد علاقه نامزدتان است. لیست دوم مربوط به هدایایی که شما برای نامزدتان میپسندید و لیست سوم مربوط به هدایایی که مربوط به خاطرات مشترکتان است. شما میتوانید از ترکیب این ۳ لیست هدایای خوبی را انتخاب کنید. بعنوان نمونه اگر نامزد شما به آشپزی علاقمند است میتوانید پیشبندی هدیه دهید که روی آن عکسی از یک روز خاطره انگیزی که با هم داشته اید چاپ شده باشد.

هدیه های کاربردی را در نظر بگیرید: اکثرا همه از اینکه هدیه را بگیرند که برایشان کاربردی باشد خوشحال میشوند. نکته مهم در این نوع هدایا اینست که از خودتان بپرسید که آیا اگر من این هدیه را برای نامزدم نخرم، خودش در آینده خریداری میکند؟ اگر جواب این سوال مثبت است از خرید این هدیه صرفنظر کنید. هدیه ای خوب است که نامزدتان آن را دوست داشته باشد ولی خودش هیچگاه آن را نخرد. بعنوان مثال ممکن است نامزدتان لوازم آشپزخانه ای را خیلی دوست داشته باشد اما بدلیل گران بودن آنها را نخرد، پس شما میتوانید این هدیه فوق العاده را برایش بگیرید.

از بین مکالمه های اخیرتان هدیه مناسب را جستجو کنید: از بین صحبتهایی که اخیرا با نامزدتان داشته اید، شاید علائقش را در آن دوره زمانی بیان کرده باشد. مثلا اگر اخیرا در مورد علاقه اش به آلبوم جدید همایون شجریان صحبت کرده است شما میتوانید CD این آلبوم و یا بلیط کنسرت آن را برایش بخرید.

به پروفایل اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی نامزدتان نگاه کنید: اگر کمی خوش شانس باشید از بین عکسهایی که نامزدتان اخیرا لایک کرده و یا در شبکه اجتماعی خود به اشتراک گذاشته، میتوانید علاقه اش را دریابید و بر آن اساس هدیه مناسبی تهیه کنید.

از خودش بپرسید: بعضی افراد از اینکه مستقیما از خودشان در مورد علاقه شان به هدیه پرسیده شود خوشحال میشوند. اگر مطمئن هستید که نامزدتان از این دسته افراد است میتوانید مستقیما از خودش در مورد اینکه دوست دارد چه هدیه ای دریافت کند سوال کنید.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : اسلاید ، خانه و خانواده ، سبک زندگی بازدید 1,402 بار
دیدگاهتان را بنویسید
دیدگاه ها بسته شده است.
css.php