کد خبر : 213760 تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۵

شخصیت شناسی آقایان از روی ریش

شخصیت شناسی آقایان از روی ریش ریش نماد مردانگی است. طی قرن‌ها شکل و رنگ و طول ریش در آقایان مرتبا تغییر کرده است. در دوره‌هایی ریش بلند و پر پشت مد شد و گاهی صورت صاف و بدون مو زنان را به سمت مردان کشاند. ۶ مدل معروف ریش …

شخصیت شناسی آقایان از روی ریش

شخصیت شناسی آقایان از روی ریش

ریش نماد مردانگی است. طی قرن‌ها شکل و رنگ و طول ریش در آقایان مرتبا تغییر کرده است.

در دوره‌هایی ریش بلند و پر پشت مد شد و گاهی صورت صاف و بدون مو زنان را به سمت مردان کشاند. ۶ مدل معروف ریش وجود دارد که می‌‌تواند شخصیت مردی که آن مدل را می‌‌پسندد فاش کند!

۱- ریش کامل:

این مدل بسیار مردانه است و نشان می‌‌دهد مرد به دنبال اقتدار و اثبات شخصیت قوی خود است. بسیاری از فیلسوفان، متفکران بزرگ، نویسندگان، ریاضی‌دانان و شیمی‌دان‌ها علاقه زیادی به این مدل ریش دارند.

۲- ریش باریک

این مدل ریش تا حدودی منسوخ شده است. ریش باریک بیشتر توسط پسران جوان و به منظور جلب توجه دختران استفاده می‌‌شود. فردی که این مدل ریش را می‌‌گذارد به دنبال مسایل غیر طبیعی و کمی بد سلیقه است!

۳- ریش پروفسوری

اکثر مردان وقتی تصمیم می‌‌گیرند ریش‌شان را بزنند این مدل را ابتدا انتخاب می‌‌کنند. این مدل به آنها کمک می‌‌کند به تدریج به صورت بدون ریش خود عادت کنند. با این حال مردانی که عادت دارند همیشه این مدل ریش را بگذارند افرادی محتاط هستند. آرام آرام پیش می‌‌روند و قبل از هر کاری ابتدا خوب فکر می‌‌کنند. در یک جمله این مردان بسیار دقیق هستند اما همیشه یک حس نوستالژیک همراه‌شان هست.

۴- بدون ریش تنها با سبیل

زدن ریش به معنی ریسک پذیر بودن شخصیت است. این مدل به هر مردی نمی‌آید و فردی که آن را می‌‌گذارد اعتماد به نفس بالایی دارد. معمولا این دسته از مردان دوست دارند در زندگی سبک خود را داشته باشند و اهمیتی به قضاوت دیگران نمی‌دهند. شخصیت‌های فیلم‌های معروف مثل شخصیت کاریزماتیک کلارک گابل در فیلم بر باد رفته نیز از جمله همین مردان با همین سبک ریش است.

۵- ته ریش

این مدل ریش رایج‌ترین مدل مورد علاقه مردان است و گرچه حس مشغولیت و عدم رسیدگی به صورت را القا می‌‌کند اما در واقع نیاز به رسیدگی بیشتری دارد و باید بلندی آن تحت کنترل باشد. مردانی که ته ریش می‌‌گذارند مردانی مرموز و در عین حال سازگار با شرایط هستند. اگر همسر شما این مدل ریش را می‌‌پسندد یعنی در عین اهمیت دادن به خود به دنبال غنی سازی فکری است!

۶- سه تیغه

این مدل، افراد را به یاد پسران جوان بدون ریش می‌‌اندازد. مردانی که سه تیغه می‌‌کنند می‌‌خواهند نشان دهند که برای اثبات هویت مردانه خود نیازی به ریش ندارند. مردانی که این مدل ریش را می‌‌پسندند معمولا افراد پرکاری هستند و مسئولیت‌های زیادی دارند.

2.7/5 - (3 امتیاز)
دسته بندی : اسلاید ، روانشناسی ، سبک زندگی بازدید 4,207 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php