کد خبر : 254456 تاریخ انتشار : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۴

2 روش ساده برای سفید کردن دندان ها

2 روش ساده برای سفید کردن دندان ها سفید کردن دندان‌ها آرزوی خیلی از افراد است ولی هزینه درمان‌های شیمیایی به قدری بالا است که اغلب افراد از انجام آن منصرف می‌شوند. در اینجا توضیح می‌دهیم که چگونه به کمک آب اکسیژنه و زرچوبه، دندان‌ها را سفید کنید. طرز استفاده …

2 روش ساده برای سفید کردن دندان ها

2 روش ساده برای سفید کردن دندان ها

سفید کردن دندان‌ها آرزوی خیلی از افراد است ولی هزینه درمان‌های شیمیایی به قدری بالا است که اغلب افراد از انجام آن منصرف می‌شوند. در اینجا توضیح می‌دهیم که چگونه به کمک آب اکسیژنه و زرچوبه، دندان‌ها را سفید کنید.

طرز استفاده از آب اکسیژنه خوراکی برای سفید کردن دندان‌ها

آب اکسیژنه یک ترکیب شیمیایی است که اساسا به خاطر خواص سفیدکننده و پاک‌کننده خود شناخته شده است. آب اکسیژنه ۱۰ درصد را در مقدار بسیار کم، مثلا یک قاشق چای‌خوری و البته با موافقت پزشک می‌توانید برای سفید کردن دندان‌ها مورد استفاده قرار دهید. البته می‌توانید، این مقدار آب اکسیژنه را با نصف قاشق چای‌خوری جوش‌شیرین نیز مخلوط نمایید. مایع به دست آمده را یک یا دو بار در هفته به صورت دهانشویه مورد استفاده قرار دهید.

طرز تهیه سفیدکننده طبیعی دندان‌ها در منزل با استفاده از زردچوبه

زردچوبه معمولا به عنوان ادویه در پخت غذاها به کار می‌رود، با این حال، جالب است بدانید که زردچوبه، در چین به عنوان داروی سنتی و در غرب، به خاطر داشتن خواص ضدالتهابی در گیاه‌درمانی، به کار می‌رود. علاوه بر این زردچوبه، برای سلامت دهان و دندان نیز مفید است و خواص سفیدکنندگی طبیعی دارد. برای بهره بردن از خواص سفیدکنندگی زردچوبه، یک چهارم قاشق چای‌خوری از آن را با روغن خالص و فرآوری نشده نارگیل مخلوط کنید و مانند خمیردندان یک یا دو بار در هفته روی مسواک قرار دهید و استفاده کنید.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : اسلاید ، پزشکی و سلامت ، دهان و دندان بازدید 372 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php