کد خبر : 267082 تاریخ انتشار : شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۴

25محکوم جرائم غیرعمد در مرکزی آزاد شدند

25محکوم جرائم غیرعمد در مرکزی آزاد شدند اراک- مدیر نمایندگی ستاد رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد در استان مرکزی از آزادی ۲۵ نفر از محکومین جرایم غیرعمد در ماه مبارک رمضان امسال خبر داد. به گزارش میهن فال به نقل از مهر،محمدحسن حسین‌بیگی اظهار …

25محکوم جرائم غیرعمد در مرکزی آزاد شدند

25محکوم جرائم غیرعمد در مرکزی آزاد شدند

اراک- مدیر نمایندگی ستاد رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد در استان مرکزی از آزادی ۲۵ نفر از محکومین جرایم غیرعمد در ماه مبارک رمضان امسال خبر داد.

به گزارش میهن فال به نقل از مهر،محمدحسن حسین‌بیگی اظهار کرد: امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا امکان برگزاری جشن گلریزان با حضور خیران وجود نداشت و مبالغ کمک به زندانیان جرایم غیرعمد به صورت غیرحضوری و مجازی جمع‌آوری شده است.

وی با بیان اینکه الویت نخست ستاد دیه آزاد سازی بدهکاران مالی، تصادفات و حوادث کارگاهی است، بیان کرد: تاکنون مبلغ ۹۰۰ میلیون تومان برای آزادی محکومین جرایم غیر عمد استان مرکزی جمع آوری شده است.

مدیر نمایندگی ستاد رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند جرایم غیر عمد استان مرکزی افزود: با مشارکت ستاد دیه و خیرین خاص از ابتدای ماه مبارک رمضان در مجموع ۲۵ نفر از محکومین جرایم غیر عمد استان آزاد شدند.

حسین بیگی عنوان کرد: در حال حاضر ۱۹۰ محکوم جرایم غیر عمد در زندان‌های استان مرکزی به سر می‌برند و همچنان منتظر مساعدت خیرین هستند.

مدیر نمایندگی ستاد رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند جرایم غیر عمد استان مرکزی افزود: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان مرکزی قول مساعد دادند که در طول سال مبلغ یک میلیارد تومان در قالب وام‌های ۱۰ میلیون تومانی قرض الحسنه در اختیار افرادی که ستاد دیه استان معرفی می‌کنند، قرار دهند تا در آزادی محکومین استفاده شود.

حسین بیگی گفت: با توجه به بازگشت محکومین جرایم غیر عمد از مرخصی در حال برنامه ریزی برای آزاد سازی این افراد با کمک خیرین هستیم. سال گذشته ۱۵۵ زندانی جرایم غیر عمد با مجموع بدهی بالغ بر ۲۳ میلیارد تومان از زندان آزاد شدند.

وی اظهار کرد: خیرین و مردم می‌توانند از طریق شماره حساب جاری ۰۲۱۶۲۶۸۶۸۷۰۰۱ نزد بانک ملی ایران به نام نمایندگی ستاد دیه استان مرکزی نسبت به پرداخت کمک‌های نقدی خود برای آزادسازی زندانیان جرایم غیر عمد استان مرکزی اقدام کنند.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : اخبار استانها ، اخبار روز ، مجله خبری بازدید 240 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php