کد خبر : 242912 تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۲

۲ روش ساده برای جلوگیری از بخار آینه حمام

۲ روش ساده برای جلوگیری از بخار آینه حمام بخار گرفتن آینه حمام همیشه برای من مشکل ساز است. به جز شستن و آب گرفتن روی آینه با چه روشی می توان از بخار شیشه و آینه حمام جلوگیری کرد؟ استفاده از آب برای از بین بردن بخار شیشه علاوه …

۲ روش ساده برای جلوگیری از بخار آینه حمام

۲ روش ساده برای جلوگیری از بخار آینه حمام

بخار گرفتن آینه حمام همیشه برای من مشکل ساز است. به جز شستن و آب گرفتن روی آینه با چه روشی می توان از بخار شیشه و آینه حمام جلوگیری کرد؟

استفاده از آب برای از بین بردن بخار شیشه علاوه بر اینکه راه حل کاربردی نیست، مصرف آب را نیز بالا برده و باعث هدر رفت آب می‌شود. برای اینکه از بخار آینه حمام جلوگیری کنید، قبل از باز کردن دوش آب مقدار کمی شامپو را روی انگشت خود بریزید و آن را روس سطح آینه بزنید.

توجه داشته باشید که تمام آینه باید با همان یک قطره شامپو پوشش داده شود. اگر فکر می‌کنید یک قطره برای تمام آینه شما کم است می‌توانید مقدار کمی آب هم برای پوشش دهی استفاده کنید ولی توجه داشته باشید که نباید باعث کف کردن سطح آینه شود.

روش دیگر این است که مقداری صابون خشک روی آینه بمالید و سپس با پارچه یا حوله آینه را پاک کنید. چربی حاصل از موادی که استفاده می‌کنید باعث می‌شود سطح آینه دیگر بخار نگیرد.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : خانه و خانواده ، سبک زندگی بازدید 416 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php