کد خبر : 242745 تاریخ انتشار : سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۸:۰۱

این میوه ها دندان های شما را سفید می کند

این میوه ها دندان های شما را سفید می کند داشتن دندان های سفید و زیبا خواسته ی تمام افراد است.برای رسیدن به این خواسته روش های متفاوتی وجود دارد.ما در این مطلب شما را با یک روش طبیعی آشنا خواهیم کرد که به سفید شدن دندان های شما کمک …

این میوه ها دندان های شما را سفید می کند

این میوه ها دندان های شما را سفید می کند

داشتن دندان های سفید و زیبا خواسته ی تمام افراد است.برای رسیدن به این خواسته روش های متفاوتی وجود دارد.ما در این مطلب شما را با یک روش طبیعی آشنا خواهیم کرد که به سفید شدن دندان های شما کمک خواهد کرد.خوردن برخی از میوه ها می تواند سبب سفید شدن دندان های شما شود.

پویه مترجمی جراح دندان پزشک گفت: میوه‌هایی مانند سیب، هویج، کرفس به دلیل داشتن بافت متراکم و شکلی که در هنگام جویدن سطح ساینده‌ی طبیعی زیادی در تماس با سطوح دندان قرار می‌گیرد، می‌تواند تا حدودی باعث پاک کردن دندان و تا حد کمتری باعث جرم زدایی و سفیدی دندان شود. ولی از آنها نمی‌توان به عنوان یک سفید کننده‌ِ تمام عیار استفاده کرد.

وی ادامه داد: در جوش شیرین که فرمول شیمیایی (caco3) در تماس با آب و بزاق ایجاد H2co3)) می‌کند این اسید با جرمها و چربی‌های روی دندان واکنش انجام داده و باعث جرم زدایی می‌گردد. لذا از این ترکیب در فرمولاسیون بسیاری از خمیر دندان‌های سفید کننده استفاده می‌گردد.مترجمی خاطر نشان کرد: استفاده از جوش شیرین به تنهایی توصیه نمی‌شود که این به علت اثر سایشی روی مینای دندان دارد.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : پزشکی و سلامت ، دهان و دندان بازدید 527 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php