کد خبر : 242478 تاریخ انتشار : شنبه 5 فروردین 1396 - 11:38

روش های طبیعی برای پاکسازی معده

روش های طبیعی برای پاکسازی معده هر روز، به تعداد افراد مبتلی به هلیکوباکترپیلوری (Helicobacter Pylori)، که همان باکتری معده است، افزوده می‌شود، این باکتری که باعث عفونت در بدن می‌شود برای مدت طولانی بدون علامت در بدن باقی می‌ماند، و معمولا از طریق غذا و آب آلوده منتقل می‌شود، …

روش های طبیعی برای پاکسازی معده

روش های طبیعی برای پاکسازی معده

هر روز، به تعداد افراد مبتلی به هلیکوباکترپیلوری (Helicobacter Pylori)، که همان باکتری معده است، افزوده می‌شود، این باکتری که باعث عفونت در بدن می‌شود برای مدت طولانی بدون علامت در بدن باقی می‌ماند، و معمولا از طریق غذا و آب آلوده منتقل می‌شود، همچنین در بزاق دهان نیز دیده شده است و احتمال می رود که بتواند از راه هایی مثل بوسیدن هم انتقال یابد.

این باکتری معده اگر به سرعت درمان نشود، مشکلات زیادی مانند استفراغ، تورم، سوزش معده، اسهال و یبوست را به همراه خواهد داشت که ممکن است در نهایت امر به زخم معده و سرطان معده منجر شود، علاوه براین عامل مهم مشکلات قلبی است که در نهایت سیستم گردش خون را مختل می‌کند، و با کاهش سروتونین مغز باعث افسردگی خواهد شد.

نوشیدنی جادویی

این نوشیدنی جادویی که شما را از این شر این باکتری مضر و خطرناک و دیگر پیامدهای منفی آن خلاص می‌کند، به این طریق آماده می‌شود: یک عدد لیمو ترش را با یک عدد خیار، یک قاشق زنجبیل رنده شده و مقداری جعفری یا گشنیز با نصف پیمانه آب مخلوط کرده و در مخلوط کن می‌ریزیم، این نوشیدنی بعد از چند دقیقه آماه است.

با نوشیدن روزانه این شربت ترکیبی، نه تنها از شر باکتری معده و نفخ شکم نجات پیدا می‌کنید، به دلیل محتویات خاص این نوشیدنی برای همیشه با چربی‌ها خداحافظی خواهید کرد.

۱- جعفری، گشنیز

جعفری و گشنیز هر دو دارای مقدار زیادی آنتی اکسیدان، ویتامین و مواد معدنی هستند که کمبود آب بدن را جبران می‌کنند و در نتیجه ما را از شر نفخ و اضافه وزن نیز نجات می‌دهند.

۲- زنجبیل

زنجبیل به فرایند سوخت و ساز بدن و جلوگیری از یبوست کمک می‌کند، همچنین این ماده غذایی در سوزاندن چربی اطراف شکم در هنگام خواب بسیار مؤثر است، به همین دلیل یکی از بهترین داروهای خانگی برای کاهش وزن به شمار می‌رود.

۳- خیار

خیار به دلیل کم کالری بودن به فرایند سوزاندن چربی کمک می‌کند.

۴- آب لیمو

آب لیمو نیز، در از بین رفتن سموم و سوزاندن چربی در طول شب بسیار مؤثر است.

دسته بندی : پزشکی و سلامت ، تازه های سلامت بازدید 293 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php