کد خبر : 236617 تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۱

قرآنی که در آتش پلاسکو نسوخت + عکس

در میان تلی از آوار، بتن و آهن های گداخته ساختمان پلاسکو، آتش‌نشانان قرآنی را یافتند که در ساختمان پلاسکو نسوخته و احساس خود را با یک بوسه بر آن به نمایش گذاشتند. به گزارش میهن فال به نقل از باشگاه خبرنگاران، امروز در جریان آواربرداری ساختمان پلاسکوی تهران قرآنی …

در میان تلی از آوار، بتن و آهن های گداخته ساختمان پلاسکو، آتش‌نشانان قرآنی را یافتند که در ساختمان پلاسکو نسوخته و احساس خود را با یک بوسه بر آن به نمایش گذاشتند.

قرآنی که در آتش پلاسکو نسوخت + عکس

به گزارش میهن فال به نقل از باشگاه خبرنگاران، امروز در جریان آواربرداری ساختمان پلاسکوی تهران قرآنی یافته شد که در دل این آتش و تخریب که منجر به شهادت عده‌ای از آتش‌نشانان شد، سالم بود.

این قرآن در حالی سالم یافت شد که گفته می‌شد دمای زیر آوار بین 20 تا 600 درجه سانتی‌گراد بوده است.

یکی از آیاتی که در عکس منتشر شده از این قرآن به چشم می‌خورد آیه 24 سوره مبارکه انفال است که می‌فرماید «یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنُوا استَجیبوا لِلَّهِ وَلِلرَّسولِ إِذا دَعاکُم لِما یُحییکُم وَاعلَموا أَنَّ اللَّهَ یَحولُ بَینَ المَرءِ وَقَلبِهِ وَأَنَّهُ إِلَیهِ تُحشَرونَ؛ ای کسانی که ایمان آورده‌اید! دعوت خدا و پیامبر را اجابت کنید هنگامی که شما را به سوی چیزی می‌خواند که شما را حیات می‌بخشد! و بدانید خداوند میان انسان و قلب او حایل می‌شود، و همه شما (در قیامت) نزد او گردآوری می‌شوید!»

در این تصویر شاهد بوسه یکی از آتش نشانان بر قرآنی هستیم که در ساختمان سوخته و تخریب شده پلاسکو یافته شد.

قرآنی که در آتش پلاسکو نسوخت + عکس

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : اخبار روز ، اسلاید ، مجله خبری بازدید 340 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php