کد خبر : 227303 تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۱

روش های شستن کلم بروکلی

روش های شستن کلم بروکلی مواد غذایی و به خصوص سبزیجاتی که ما در سبد غذایی خودمان استفاده می کنیم به دلیل اینکه به صورت خام مصرف می کنیم نیاز به رعایت بهداشت و شستشوی صحیح و بیشتری دارند که ما در این مطلب شما را با سه روش شستن …

روش های شستن کلم بروکلی

روش های شستن کلم بروکلی

مواد غذایی و به خصوص سبزیجاتی که ما در سبد غذایی خودمان استفاده می کنیم به دلیل اینکه به صورت خام مصرف می کنیم نیاز به رعایت بهداشت و شستشوی صحیح و بیشتری دارند که ما در این مطلب شما را با سه روش شستن کلم بروکلی آشنا می کنیم.

برای اینکه کلم بروکلی را تمیز بشوئیم شیوه های آن را به شکل تصویری برایتان آماده کرده ایم که اصول شست و شوی کلم بروکلی را آموزش می دهد.

روش اول: آب

کلم بروکلی خودتان را زیر شیر آب قرار بدهید. با دستتان (برس) تمام قسمت های کلم بروکلی را خوب تمیز کنید. وقتی تمام شد، با یک حوله ی تمیز آرام خشک کنید و برای پختن آماده اش کنید.

راههای شستن کلم بروکلی، روش های صحیح شست و شوی کلم بروکلی.

کلم بروکلی را با برس و یا با دست زیر شیر آب گرفته و شسته.

روش دوم: سرکه

کلم بروکلی را بین ۵ تا ۱۰ دقیقه داخل سرکه بگذارید. تا وقتی که کاملا خیس خورد، با آب خوب بشویید و سپس با حوله ی تمیز خشک کنید.

روش سوم: آب نمک

کلم بروکلی را داخل آب نمک به مدت ۵ تا ۱۰ دقیقه قرار بدهید ، تا پشه ها از لابه لای آن بیرون برود و بعد از آن با آب کلم را بشویید.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : آشپزی و خانه داری بازدید 444 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php