کد خبر : 225720 تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۵

با این روش به آسانی از تیرگی روی زانوهایتان خلاص شوید

با این روش به آسانی از تیرگی روی زانوهایتان خلاص شوید لکه های تیره روی زانوها معمولا توسط یک هیپرپیگمانتاسیون (افزایش تولید رنگ دانه‌های پوست) و به علت ضخیم و خشک بودن بیش از حد پوست ایجاد می‌شوند. شما می‌توانید از شر این لکه‌های تیره خلاص شوید. فقط کافی است …

با این روش به آسانی از تیرگی روی زانوهایتان خلاص شوید

با این روش به آسانی از تیرگی روی زانوهایتان خلاص شوید

لکه های تیره روی زانوها معمولا توسط یک هیپرپیگمانتاسیون (افزایش تولید رنگ دانه‌های پوست) و به علت ضخیم و خشک بودن بیش از حد پوست ایجاد می‌شوند. شما می‌توانید از شر این لکه‌های تیره خلاص شوید. فقط کافی است هر هفته به اندازه کافی وقت بگذارید و به زانوهایتان توجه کنید تا دیگر تیره، خشک و زبر به نظر نرسند و نرمی و رنگ سالم سابق‌شان را مجددا بدست آورند. برای درمان و از بین بردن لکه‌های تیره زانویتان، می‌توانید از چیزهایی که احتمالا همین حالا در اختیار دارید، استفاده کنید.

قدم اول

یک لیمو را نصف کنید و پالپ و آب آن را روی لکه‌های تیره زانویتان بمالید. از تماس آن با هرگونه بریدگی یا زخم باز اجتناب کنید. زیرا اسیدی بودن لیمو باعث سوزش پوست خواهد شد. آب لیمو را به مدت ۱۰ دقیقه روی پوست بگذارید و اجازه دهید همانطور که به سراغ مرحله بعدی می روید، روی پوستتان بماند.

قدم دوم

پوست‌های مرده زانوهایتان را با لایه برداری جدا کنید. تیرگی زانوهایتان احتمالا به این علت است که پوست شما در آن ناحیه ضخیم و خشک شده است. پوست روی زانوها، آرنج ها و پاها بعلت مقدار کششی که این نواحی تحمل می کنند، به طور طبیعی ضخیم‌تر و خشک‌تر از جاهای دیگر بدن شماست. از یک کرم لایه بردار بدون نسخه استفاده کنید یا با مخلوط کردن شکر قهوهای و روغن زیتون، یک لایه بردار خانگی درست کنید. آن را با حرکات دایره‌ای روی پوستتان مالش دهید و سپس بشویید.

قدم سوم

آب لیمو و کرم لایه‌بردار را با آب بشویید و به آرامی با حرکت ضربه‌ای حوله خشک کنید، سپس یک مرطوب کننده غلیظ و تسکین دهنده که با فرمول مخصوص پوست‌های فوق‌العاده خشک به پوستتان بمالید. هنگامی‌ که این ناحیه کاملا پوشانده شد، روی آن یک پوشش پلاستیکی قرار دهید تا مطمئن شوید که این لوسیون، کاملا توسط پوستتان جذب می‌شود. هنگامی‌که جذب شد، پوشش پلاستیکی را بردارید و دور بیندازید.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : پوست و مو ، سبک زندگی بازدید 359 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php