کد خبر : 219224 تاریخ انتشار : پنجشنبه 28 مرداد 1395 - 12:15

این رفتارها با مجردها ممنوع

این رفتارها با مجردها ممنوع اگر شما هم در روزهای شیرین زندگی مشترک تان به سر می برید، باید مراقب رفتارهای تان باشید. آنچه که می تواند میان شما و دوستان مجردتان فاصله بیندازد، مشغله های بعد از ازدواج تان نیست، بلکه جملات اشتباهی است که ناخواسته یا ناآگاهانه به …

این رفتارها با مجردها ممنوع

این رفتارها با مجردها ممنوع

اگر شما هم در روزهای شیرین زندگی مشترک تان به سر می برید، باید مراقب رفتارهای تان باشید. آنچه که می تواند میان شما و دوستان مجردتان فاصله بیندازد، مشغله های بعد از ازدواج تان نیست، بلکه جملات اشتباهی است که ناخواسته یا ناآگاهانه به زبان می آورید.

اول نظر خودش را بپرسید

ممکن است او از شما برای انتخاب همسر مناسب کمک گرفته باشد و از اینکه هرازگاهی کسانی را برای خواستگاری به او معرفی کنید، استقبال کند اما بهتر است قبل از قرار گذاشتن برای او، در این مورد نظرش را بپرسید. از او بپرسید آیا مایل است یکی از دوستان همسرتان که قصد ازدواج دارد را ببیند یا خیر؟ اینکه شما او را به بهانه دیدن کسی به مهمانی دعوت کنید و او را از این اتفاق بی خبر بگذارید، می تواند به رابطه شما آسیب برساند.

اغلب دختران مجرد از اینکه همه آدم ها به فکر سرو سامان دادن شان باشند بیزارند، پس نقش خانم های خیر محله های قدیمی را بازی نکنید و فکر نکنید به سر و سامان رساندن جوانان وظیفه شماست.

نگران نباش، پیدایش می کنی

دوست مجرد شما 30 سالگی را رد کرده و هنوز مردی به زندگی اش نیامده؟ در چنین شرایطی او را با خودتان که ازدواج کرده اید مقایسه نکنید و از تلاش برای امیدوار کردنش دست بردارید. شاید او فعلا از اینکه تنهاست لذت می برد و شاید خودش این سبک زندگی را انتخاب کرده. پس هر بار که او را می بینید، نگویید نگران نباش، مرد رؤیاهای تو همین اطراف است و خیلی زود پیدایش می کنی.

غصه نخور، خیلی وقت داری

دختری که همه دوستانش به خانه بخت رفته اند، در صورتی که خیال ازدواج کردن داشته باشد، می داند که با بالا رفتن سن خیلی از امتیازهایی که در ذهن دیگران دارد را از دست می دهد. احتمالا مردانی که به او پیشنهاد ازدواج می دهند، وارد چهارمین و پنجمین دهه زندگی شان شده اند و احتمالا زمانی که از کسی خوشش می آید، رقیب های جوان تری وجود دارند که رسیدن به وصال را برایش سخت کنند، پس دلیلی ندارد با دلداری دادن های بیهوده، او را آزار دهیـد. اگر بخواهید با کلمات به دوست تان ثابت کنید که هنوز زمان زیادی برای خوشبخت شدن دارد، در واقع به او می گویید:«زود باش؛ همه فرصت های خوب را داری از دست می دهی!»

ممکن است دیر شود

اگر دوست تان در بهترین زمانی که یک زن برای بارداری دارد، هنوز مجرد است، با انتقال نگرانی های تان به او، آزارش ندهید. مطمئنا او می داند که در چه سن و چه شرایطی قرار دارد و اگر امکان به سرانجام رساندن یک رابطه را داشت، مسلما این فرصت را از خود دریغ نمی کرد. شاید او هنوز مرد ایده آلی را پیدا نکرده و شاید به خاطر شرایط خانوادگی و اقتصادی اش چنین تصمیمی نگرفته. باور کنید که او بهتر از هر کسی می داند کجای کار است و نیازی ندارد این موضوع را به او یادآوری کنید.

دسته بندی : روابط عاشقانه ، زناشویی بازدید 159 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php