کد خبر : 211929 تاریخ انتشار : دوشنبه 31 خرداد 1395 - 12:42

یک سَحَری معجزه آسا برای کاهش وزن

یک سَحَری معجزه آسا برای کاهش وزن خوردن موز و پرتقال در سَحَری هم چربی را می سوزاند و هم افسردگی را برطرف می کند. به گزارش میهن فال به نقل از مشرق، جی بی سی که اخبار تغذیه را منتشر می کند، نوشت: با خوردن یک نوع سحری در …

یک سَحَری معجزه آسا برای کاهش وزن

یک سَحَری معجزه آسا برای کاهش وزن

خوردن موز و پرتقال در سَحَری هم چربی را می سوزاند و هم افسردگی را برطرف می کند.

به گزارش میهن فال به نقل از مشرق، جی بی سی که اخبار تغذیه را منتشر می کند، نوشت: با خوردن یک نوع سحری در ماه رمضان هم می توان جلوی افزایش وزن را گرفت و ۱۰ کیلوگرم از وزن خود را بدون درپیش گرفتن رژیم غذائی کم کرد و هم احساس تشنگی را از خود دور کرد و چربی شکمی را کاهش داد و آب کرد.

مواد تشکیل دهندۀ این سحری معجزه آسا آب پرتقال ، یک عدد موز و یخ یا آب سرد است.

نحوه تهیه سحری معجزه آسا:

با ریختن همه مواد تشکیل دهنده سحری معجزه آسا در دستگاه مخطوط کن و هم زدن خوب این مواد به همین راحتی می توان این وعده غذائی را تهیه کرد و آن را در طول ماه رمضان مصرف کرد.

طبق آخرین تحقیقات؛ موز نقش بسزائی در کاهش وزن دارد و ترکیب موز و پرتقال کاهش دهندۀ بسیار عالی چربی های بدن خصوصاً چربی شکم است ولی این ترکیب غذائی سحر آمیز باید در سحرهای ماه رمضان مصرف شود.

ترکیب موز و پرتقال همچنین باعث برطرف شدن احساس افسردگی و فعالیت بیشتر هورمون احساس شادی و خوشبختی می شود و به مصرف کننده انرژی و نیروی بیشتری می دهد و روند چربی سوزی را تسریع می کند.

دسته بندی : اسلاید ، پزشکی و سلامت ، تازه های سلامت بازدید 226 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php