کد خبر : 211917 تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۹:۳۴

گاف عجیب برنامه ماه عسل + عکس

اشتباه صورت گرفته در برنامه چند شب قبل ماه عسل، موجی از انتقادها در فضای مجازی را در پی داشته و واکنش ها به این گاف علمی همچنان ادامه دارد. در برنامه چند شب قبل ماه عسل که با اجرای احسان علیخانی پخش می شود، از مهمان برنامه که فوق …

اشتباه صورت گرفته در برنامه چند شب قبل ماه عسل، موجی از انتقادها در فضای مجازی را در پی داشته و واکنش ها به این گاف علمی همچنان ادامه دارد.

گاف عجیب برنامه ماه عسل + عکس

در برنامه چند شب قبل ماه عسل که با اجرای احسان علیخانی پخش می شود، از مهمان برنامه که فوق تخصص ناباروری و IVF از دانشگاه وین اتریش دارد، دعوت می شود تا در برنامه حضور یابد. دکتر صادرمی مهمان برنامه، تصویری را نشان می دهد و مدعی می شود که آن تصویر یک تخمک است که او در زیر میکروسکوپ مشاهده کرده است. این در حالی است که این تصویر، نمایی از سحابی هلیکس (Helix Nebula) است که توسط تلسکوپ فضایی هابل در سال ۲۰۰۴ رصد شده است.

گاف عجیب برنامه ماه عسل + عکس

مهمان برنامه با اشاره به تصویر سحابی هلیکس در این برنامه زنده می گوید «این تصویر یک تخمک است که در اطراف آن سلول های محافظت کننده قرار دارد، ببینید که این تصویر شبیه به یک کهکشان است؛ وقتی این تصویر تخمک را در زیر میکروسکوپ دیدم، عظمت خلقت و پروردگار را در آن دیدم!».

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : جالب و خواندنی ، سرگرمی بازدید 612 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php