کد خبر : 196729 تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۹:۵۴

احسان خواجه امیری خبر درگذشت پدرش استاد ایرج را تکذیب کرد

خواننده موسیقی پاپ کشورمان تاکید کرد اوضاع جسمانی پدرش، حسین خواجه امیری (ایرج) مناسب است و وی در سلامتی به سر می برد. به گزارش میهن فال به نقل از خبرگزاری مهر، احسان خواجه امیری خواننده موسیقی پاپ کشورمان توضیح داد: متاسفانه نقل قول ها و مطالبی به صورت شایعه …

احسان خواجه امیری خبر درگذشت پدرش استاد ایرج را تکذیب کرد

خواننده موسیقی پاپ کشورمان تاکید کرد اوضاع جسمانی پدرش، حسین خواجه امیری (ایرج) مناسب است و وی در سلامتی به سر می برد.

به گزارش میهن فال به نقل از خبرگزاری مهر، احسان خواجه امیری خواننده موسیقی پاپ کشورمان توضیح داد: متاسفانه نقل قول ها و مطالبی به صورت شایعه در برخی از صفحات و شبکه های مجازی مبنی بر درگذشت پدرم منتشر شده که بنده تمامی این اخبار را به طور کامل تکذیب و اعلام می کنم که حال پدرم خوب است و ایشان در سلامتی کامل به سر می برند.

این خواننده پاپ ضمن تشکر از علاقه‌مندانی که پیگیر اوضاع جسمانی پدرش هستند، افزود: از همه طرفداران و دوستدارانی که همواره تلاش می کنند با دامن نزدن به شایعات در آرام کردن فضا به همه اهالی موسیقی کمک کنند، قدردانی می کنم و از خداوند مهربان برای همه هنرمندان پیشکسوت موسیقی آرزوی سلامتی دارم.

حسین خواجه امیری (ایرج) از جمله هنرمندان پیشکسوت عرصه موسیقی است که چندی پیش در بیمارستان بستری شد و بعد از انجام معالجات لازم از بیمارستان مرخص شد.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : اخبار روز ، مجله خبری بازدید 527 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php