کد خبر : 196083 تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۰

شلاق خوردن دختر و پسر عاشق در جلوی چشم مردم + تصاویر

دخترو پسری اندونزیایی تنها بخاطر دوستی و علاقه به همدیگر در ملاعام و در برابر گروه زیادی از تماشاچیان مشتاق شلاق خوردند. تصاویر انتشار یافته از این صحنه باورنکردنی شلاق خوردن عشاق بازتاب زیادی در جهان داشته است. بسیاری این مجازات را تنها بخاطر دلبستگی دخترو پسر اندونزیایی انسانی ندانسته‌اند. …

دخترو پسری اندونزیایی تنها بخاطر دوستی و علاقه به همدیگر در ملاعام و در برابر گروه زیادی از تماشاچیان مشتاق شلاق خوردند.

شلاق خوردن دختر و پسر عاشق در جلوی چشم مردم + تصاویر

تصاویر انتشار یافته از این صحنه باورنکردنی شلاق خوردن عشاق بازتاب زیادی در جهان داشته است. بسیاری این مجازات را تنها بخاطر دلبستگی دخترو پسر اندونزیایی انسانی ندانسته‌اند.

وقتی راز پنهان دختر ۱۹ ساله و پسر ۲۱ ساله اندونزیایی به دلیل ارتباط و دوستی با یکدیگر در سوماترای اندونزی فاش شد، آنها تحت تعقیب پلیس و دادگستری اندونزی قرار گرفتند و دستور بازداشت هردوی آنها صادر شد.

این دختر و پسر جوان در دادگاه عالی اندونزی محاکمه شدند و اعتراف کردند به همدیگر علاقه‌مند بوده و ملاقات‌هایی نیز داشته‌اند.

شلاق خوردن دختر و پسر عاشق در جلوی چشم مردم + تصاویر

دختر جوان به قاضی عالیرتبه گفت: از مدت‌ها پیش من و این پسر با هم آشنا شدیم و با توجه به علاقه‌ای که بین ما به وجود آمده بود ملاقات‌های زیادی با هم داشتیم. هردو تصمیم گرفته بودیم با هم ازدواج کنیم و چون می‌دانستیم چنین دوستی‌هایی در کشورمان قدغن است دوستی‌مان پنهانی بود تا اینکه لو رفتیم.

وی افزود: باور کنید ما بی‌گناهیم علاقه‌مان پاک بود و می‌خواستیم پس از باخبر کردن بزرگترهای‌مان با احترام به آداب و رسوم با هم ازدواج کنیم من الان پشیمانم و خواهان عفو بخشش هستم.

شلاق خوردن دختر و پسر عاشق در جلوی چشم مردم + تصاویر

پسر جوان نیز گفت: من این دختر را دوست دارم و در این رابطه اصلا به دنبال سوءاستفاده نبودم و می‌خواستیم بعد از اینکه همدیگر را خوب شناختیم من از خانواده‌ام بخواهم به خواستگاری دختر مورد علاقه‌ام برویم که متاسفانه دوستی ما آشکار شد. الان من متاسفم این دختر به دردسر افتاده و می‌گویم اگر در این رابطه گناهکاری وجود دارد آن شخص من هستم و می‌خواهم تنها من مجازات شوم.

شلاق خوردن دختر و پسر عاشق در جلوی چشم مردم + تصاویر

قاضی پرونده پس از اقرارهای این دخترو پسر عاشق پیشه با حکم سختگیرانه‌ای هردو را به شلاق در ملاءعام محکوم کرد. این حکم با توجه به اعتراض دختر و پسر در دادگاه عالی اندونزی تحت بررسی قرار گرفت و تایید شد.

بدین ترتیب روز دوشنبه دخترو پسر به‌جرم عاشقی در محله باندا آچه در حلقه تماشاچیان قرار گرفتند و تازیانه خوردند. این درحالی بود که دو پلیس زن مراقب دختر جوان بودند و ماموران مرد روی صحن قرمز رنگ شلاق از پسر جوان مراقبت می‌کردند.

شلاق خوردن دختر و پسر عاشق در جلوی چشم مردم + تصاویر

صحنه شلاق‌ها که همراه با گریه و ناله‌های دختر و پسر عاشق بود با موبایل‌های تماشاچیان تصویربرداری می‌شد و همین‌ها مجازات باورنکردنی‌ای را به سراسر جهان مخابره کردند.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : اخبار روز ، مجله خبری بازدید 770 بار
برچسب ها : ، ، ، ، ،
دیدگاهتان را بنویسید

دانشجو در تاریخ 19 اسفند 1394 گفته : پاسخ دهید

هرچیزی راهی داره، روشی داره، عاشق شدن گناه نیست، ولی از مسیر درست باید اقدام کرد.

شیوا در تاریخ 17 اسفند 1394 گفته : پاسخ دهید

کاش ایران هم اینجوری بود اینجوری نصف بیشتر مردم روزی یه بار باید شلاق میخوردن

سمانه در تاریخ 18 اسفند 1394 گفته : پاسخ دهید

عزیم تو لابد نمیدونی عشق چیه …. عاشق که بشی میفهمی چی به چیه ….چظور دلتون میاد اینجور باشید اینجور حرف بزنید – عاشقی رو با هوسبازی یکی نکنید لطفا … عشق حرمت داره ….

یک دوست در تاریخ 17 اسفند 1394 گفته : پاسخ دهید

تورا خدا در کشورهای دیگر زن ومرد خیانت میکند اون موقع کسی هیچی نمیگوید ولی برای یک عشق پاک باید شلاق بخوری تو کجای کتاب خدا اومد

دانشجو در تاریخ 19 اسفند 1394 گفته : پاسخ دهید

لطفا اینقدر ساده انگارانه مطالب رو نخوانید.
اولا که این دو نفر، اقرار داشته اند ملاقات هایی داشته اند. منظورشون از ملاقات پنهانی، رابطه پنهانی بوده، بعد هم باید به قوانین شرعی و کشوری پای بند بود. تخلف کنندگان باید مجازات شوند تا بقیه هم جرأت وجسارت پیدا نکنند.

css.php