کد خبر : 180570 تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۵

جنجال سریال مهران مدیری! + عکس

در سری فیلم های عطسه به کارگردانی مهران مدیری که برای نمایش خانگی تولید می‌شود، یک سگ کوروش نامیده میشود که این موضوع در فضای مجازی جنجال می آفریند. به گزارش میهن فال به نقل از باشگاه خبرنگاران، در این فیلم که گویا برآمده از قسمت سوم “عطسه” است از …

جنجال سریال مهران مدیری! + عکس

در سری فیلم های عطسه به کارگردانی مهران مدیری که برای نمایش خانگی تولید می‌شود، یک سگ کوروش نامیده میشود که این موضوع در فضای مجازی جنجال می آفریند.

به گزارش میهن فال به نقل از باشگاه خبرنگاران، در این فیلم که گویا برآمده از قسمت سوم “عطسه” است از “کوروش” به عنوان نام یک سگ از نژاد “دوبرمن” یاد می شود!

در سکانس مربوطه دیالوگی بین نیما فلاح و سیامک انصاری بدین گونه رد و بدل میشود:

نیما فلاح : ااااا. مرد؟ روحش شاد. کوروش پسر گل چتی بود. آخی. کورش از دم در خونه ما جنب نمیخورد. خیلی با وفا بود.

سیامک انصاری: خیلی بچه وفاداری بود. خیلی بچه وفاداری بود. نگهبان خیلی خوبی بود. من دوبرمن مثل این ندیده بودم. همه اش یاد تو می افتادم؛ چه نوستالژی و چه شباهتی.

همین دیالوگ و به کار بردن نام “کوروش” برای سگی که مرده است سبب شد که موجی از انتقادات روانه صفحه اجتماعی مهران مدیری طراح، کارگردان و بازیگر”عطسه” شود.

از آن سو ادمین صفحه مدیری یا شاید هم خودش، این متن را به نقل از مدیر روابط عمومی “عطسه” در صفحه مدیری آورد:

لطفا آیتم های سریال “عطسه” را با دقت بیشتری ببینید تا بعضی افراد مریض در فضای مجازی نتوانند از کلمات و موضوعات مختلف سوءاستفاده کنند.

جنجال سریال مهران مدیری! + عکس

البته که این توضیح هم نه تنها گلایه های مخاطبان را کم نکرد بلکه فقط بر حجم این گلایه ها افزود.

بزرگمهر حسین‌پور، طراح و کارتونیست از عکس‌العمل‌های به وجود آمده علیه مهران مدیری در شبکه‌های اجتماعی و موبایلی انتقاد کرد و در دفاع از مهران مدیری گفت: اسم سگ‌هایتان را بزرگمهر بگذارید!

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : اخبار سینما ، مجله خبری بازدید 192 بار
دیدگاهتان را بنویسید
بابک در تاریخ 12 آذر 1394 گفته : پاسخ دهید

لطفا برای سگهایتان از اسمهای عربی استفاده کنید

ashii در تاریخ 10 آذر 1394 گفته : پاسخ دهید

بنظرمن اقای مدیری می توانستن از اسمی که نام سگهای خارجی استفاده کن بهتر بود تا نام کوروش کبیر که بزرگ مرد تاریخ ایران هست پس جای گلایه هست

css.php