کد خبر : 174662 تاریخ انتشار : سه شنبه 28 مهر 1394 - 11:29

خاصیت کرفس قبل از خواب!

کرفس سرشار از ویتامین های B12،B6،D،E،C،A و ویتامین K است. علاوه بر آن دارای تیامین، ریبوفلاوین، اسیدفولیک و فیبر است که سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند. کم کالری و پر فیبر است. با افزایش عملکرد سیستم ایمنی به افزایش انرژی کمک می کند. میزان زیاد ویتامین C، فیبر …

خاصیت کرفس قبل از خواب!

کرفس سرشار از ویتامین های B12،B6،D،E،C،A و ویتامین K است. علاوه بر آن دارای تیامین، ریبوفلاوین، اسیدفولیک و فیبر است که سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند. کم کالری و پر فیبر است. با افزایش عملکرد سیستم ایمنی به افزایش انرژی کمک می کند.

میزان زیاد ویتامین C، فیبر و مواد شیمیایی ارگانیک دیگر موجود در ریشه کرفس، در حفظ سلامت قلب و عروق نقش دارد و از طرفی باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می شود.

شب قبل از خواب، یک لیوان آب کرفس بخورید تا روند سوخت و ساز بدن تقویت شود و روز بعد سالم و پرانرژی از خواب بیدار شوید. آنتی اکسیدان های موجود در آن به گردش خون کمک می کند. آب کرفس حاوی مواد معدنی است که برای افرادی که دچار درد مفصل، نقرس و آرتریت هستند، مفید است.مصرف کرفس هنگام صبح باعث می شود فرد در طول روز احساس انرژی کند. برای تنظیم میزان انسولین در بدن، مصرف کرفس یا آب کرفس به افراد مبتلا به دیابت توصیه می شود.

دسته بندی : اسلاید ، پزشکی و سلامت ، تازه های سلامت بازدید 323 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php