کد خبر : 172753 تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۲

سرعت زیاد جشن عروسی را عزا کرد!

به گزارش میهن فال به نقل از روزنامه ایران: یک تصادف بر اثر سرعت جنون‌آمیز در کمربندی مهاباد به میاندوآب رخ داد که این حادثه ۴ کشته برجای گذاشت. حادثه زمانی رخ داد که برادر داماد با خودرویش و در قالب کاروان عروس در جاده مهاباد به میاندوآب بسرعت در …

به گزارش میهن فال به نقل از روزنامه ایران: یک تصادف بر اثر سرعت جنون‌آمیز در کمربندی مهاباد به میاندوآب رخ داد که این حادثه ۴ کشته برجای گذاشت.

حادثه زمانی رخ داد که برادر داماد با خودرویش و در قالب کاروان عروس در جاده مهاباد به میاندوآب بسرعت در کنار خودروی عروس ویراژ می داد اما به دلیل سرعت بالا و ناتوانی در کنترل، خودرو به تیر برق برخورد کرده و واژگون شد.

در این حادثه تلخ پدر و خاله داماد که در آن خودرو بودند در دم جان باختند.عمه داماد نیز در این خودرو حضور داشت که به دلیل جراحت وارده و عمقی بودن جراحت به بیمارستان امام خمینی مهاباد منتقل شد و پس از ساعاتی به دلیل خونریزی زیاد جان خود را از دست داد. برادر داماد که وضع جسمی نامناسبی داشت در بخش آی.سی.‌یو این بیمارستان بستری شد که او نیز به دلیل شدت جراحات پس از دو روز جان باخت.

این چنین بود که سرعت بالا بار دیگر علاوه بر اینکه عروسی را به عزا ختم کرد، جان ۴ میهمــان عروسی با نام های ابوبکر و منصور (پدر و برادر داماد)، (خاله داماد) و (عمه داماد) را نیز گرفت.

علت این سانحه خونین که در کمربندی مهاباد به سمت میاندوآب به وقوع پیوسته است، از سوی پلیس راه نقده سرعت و ناتوانی راننده در کنترل خودرو و واژگونی آن عنوان شده است. برادر بزرگ داماد که پس از این حادثه تأسف‌بار توان صحبت نداشت به شوک گفت: «جمعه ساعت ۴ بعدازظهر بود که طبق رسم روستا عروس را از خانه پدرش به میهمانی خودمان در خانه پدر داماد می‌بردیم که در میانه‌های راه و در کمربندی ناگهان خودروی برادرم از مسیر خارج و واژگون شد. در این حادثه هولناک پدر، برادر، خاله و عمه‌ام را از دست دادیم. این داغ کمرمان را شکست و فکر نمی‌کنم بتوانیم بزودی فراموشش کنیم.».

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : اخبار حوادث ، مجله خبری بازدید 394 بار
برچسب ها : ، ،
دیدگاهتان را بنویسید

شیلا در تاریخ 16 مهر 1394 گفته : پاسخ دهید

سرعت زیادهمیشه اتفاقهای بدی رخ میدهد وبعد پشیمانی

css.php