کد خبر : 168448 تاریخ انتشار : دوشنبه 9 شهریور 1394 - 18:52

نظر عجیـب شهردار آنتالیا در مورد تهران

ابراهیم راوریم در حاشیه بازدید از خطوط حمل و نقل پایتخت با بیان اینکه با بیان اینکه مسئولان شهری تهران برای این شهر برنامه‌ریزی خوبی داشتند به گونه‌ای که از سال ۲۰۱۱ تاکنون تغییرات شگرفی در حوزه ساخت و سازهای زیربنایی به مانند پل‌ها و توسعه فضای سبز صورت گرفته …

نظر عجیـب شهردار آنتالیا در مورد تهران

ابراهیم راوریم در حاشیه بازدید از خطوط حمل و نقل پایتخت با بیان اینکه با بیان اینکه مسئولان شهری تهران برای این شهر برنامه‌ریزی خوبی داشتند به گونه‌ای که از سال ۲۰۱۱ تاکنون تغییرات شگرفی در حوزه ساخت و سازهای زیربنایی به مانند پل‌ها و توسعه فضای سبز صورت گرفته اظهار کرد: تهران شهر بسیار زیبایی است که باید برای جذب گردشگر تلاش بیشتری صورت گیرد.

شهردار آنتالیا با بیان اینکه برای پیشرفت شهرش ۳۰ سال برنامه‌ریزی شده است، اذعان کرد: در حال حاضر آنتالیا از لحاظ جذب توریست در خاورمیانه دارای رتبه‌ اول است اما دقت داشته باشید ۳۰ سال برنامه‌ریزی برای آن انجام شده و جذب توریست تنها هتل‌سازی نیست.

وی با بیان این‌که تهران جاذبه‌های تاریخی بیشماری دارد، گفت: بنده به شخصه عاشق موزه‌های تاریخی تهران و کاخ گلستان هستم و بیشتر وقت خود را صرف بازدید از آن‌ها خواهم کرد و مطمئن باشید گردشگران دیگر نیز از جاذبه های تاریخی تهران لذت خواهند برد.

شهردار آنتالیا با تأکید بر احیای جاده ابریشم گفت: ایران جاده ابریشم دارد و با احیای آن می‌تواند گامی مؤثر در راستای جذب توریست بردارد.

راوریم تهران شهری پاکیزه و سرسبز دانست و افزود:‌ برای بازدید تهران باید سه هفته زمان گذاشت چرا که معتقدم حداقل بازدید از دربند سه روز طول خواهد کشید.

دسته بندی : اخبار روز ، مجله خبری بازدید 99 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php