کد خبر : 152379 تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۶

نجات معجزه آسای یک خانم! + عکس

کفگیر آشپزخانه تنها وسیله‌ای بود که به ذهن این زن برای جلوگیری از خفگی ناگهانی رسید اما همین وسیله، آسیب‌های جدی را به دستگاه گوارش او وارد کرده است. یک زن ۳۱ ساله اهل کشور چین پس از درست کردن یک غذای گیاهی شامل انواع سبزیجات، به هنگام خوردن غذا، …

کفگیر آشپزخانه تنها وسیله‌ای بود که به ذهن این زن برای جلوگیری از خفگی ناگهانی رسید اما همین وسیله، آسیب‌های جدی را به دستگاه گوارش او وارد کرده است.

نجات معجزه آسای یک خانم! + عکس

یک زن ۳۱ ساله اهل کشور چین پس از درست کردن یک غذای گیاهی شامل انواع سبزیجات، به هنگام خوردن غذا، ناگهان با التهاب گلو و واکنش شدید آلرژی مواجه شد.

او که در حال خفه شدن بود، برای باز کردن مجرای تنفسی خود ابتدا با انگشتان دست، سپس با چوب مخصوص خوردن غذاهای آسیای شرقی و در نهایت با کفگیر آشپزخانه گلوی خود را خراش داد، اما هیچ یک از این اقدامات موثر نبود و او به حال مرگ کف آشپزخانه افتاد سپس کودک ۴ ساله این زن با اورژانس تماس گرفت و پزشکان بسرعت با انتقال او به بیمارستان، وی را مورد عمل جراحی قرار دادند.

در اثر ورود کفگیر به گلو و مری این زن، آسیب شدیدی به این اندام ها و بویژه مری او به ابعاد ۲۰ سانتی متر وارد شده و پزشکان مجبور به قطع بخش اعظمی از مری او و کشش معده برای اتصال به مری شده اند. پزشکان البته عنوان کرده اند او بسیار خوش شانس بوده که جان خود را از دست نداده است.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : اخبار حوادث ، مجله خبری بازدید 833 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php