کد خبر : 145665 تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۴

خصوصیات متولدین هر ماه در یک جمله!

خصوصیات متولدین هر ماه در یک جمله! متولدین فروردین در عین سادگی و شیک، منظم بودن طرز و رنگ لباس ها بسیار به چشم می آید و تیپ ساده را میپسندند. متولدین اردیبهشت چشمگیر و اکثرا تیپشان را همه دوست دارند متولدین این ماه تیپ مجلسی را میپسندند. متولدین خرداد …

خصوصیات متولدین هر ماه در یک جمله!

خصوصیات متولدین هر ماه در یک جمله!

متولدین فروردین

در عین سادگی و شیک، منظم بودن طرز و رنگ لباس ها بسیار به چشم می آید و تیپ ساده را میپسندند.

متولدین اردیبهشت

چشمگیر و اکثرا تیپشان را همه دوست دارند متولدین این ماه تیپ مجلسی را میپسندند.

متولدین خرداد

راحت بودن خودشان مهم تر از طرز دید بقیه به تیپشان است و بیشتر دنبال راحتی در تیپ هستند و چندان اهل مد نیستند ،متولدین این ماه تیپ خاصی مد نظرشان نیست (ارجعیت به اسپرت).

متولدین تیر

تیپ جوان پسندشان باعث حیرت خیلی ها میشود اگر ان روز ،روز شادیشان باشد تیپ ان ها بی نقص است اما در روزها غم و ناراحتی چندان علاقه ای به تیپ زدن ندارند ،تیپ مورد علاقه شان اسپرت است.

متولدین مرداد

تیپ انها به خود پسندی معروف است، چیزی را که خودشان بپسندند کافیست ونظر دیگران چندان اهمیتی ندارد و بیشتر دنبال تیپی هستند که از نظر خودشان زیبا است و این انها را تیپ ناب میکند هر تیپی را نسبت به موقعیت میپسندند.

متولدین شهریور

شهریوری ها تیپ جذاب را به نام خود زده اند، تیپشان چشم ها را جذب میکندو هماهنگی خاصی دارد شاید زیبا نباشد اما جذابیت خاص خودش را دارد ،مد را دوست دارد اما اساس کارشان این نیست تیپ مورد علاقشان سبک مجلسی و زنان بیشتر عروسکی است.

متولدین مهر

تیپ خنک و سبک را دوست دارند و رنگ های شاد را میپسندند و تیپشان انرژی دهنده و به تیپ انرژی مثبت معروف اند ،تیپ مورد علاقه انها ساده و خاص (بِست دِیری) است.

متولدین آبان

متولدین این ماه روی مد بودن را دوست دارند و بیشتر از هر ماهی مد را دنبال میکنند اگر میخواهید همیشه از مد روز خبردار باشید دوست ابانی داشته باشی تیپ انها لقب دوست داشتنی را گرفته و تیپ مورد علاقشان (بِست مُد) است.

متولدین آذر

خاص به معنی واقعی کلمه !هیچکس تیپ اذرماهی ها را ندارد همیشه باعث تعجب همه میشوند تیپ هایشان بسیار خاص و تکرار ناشدنی است به مذاق همه خوش نمی اید اما انها عاشق تیپ خودشان هستند لقب خوشتیپ و خاص را گرفته و تیپ مورد علاقشان کلاسیک و مدرن هست.

متولدین دی

ست کردن رنگ ها ویژگی مخصوص تیپشان است و اکثرا تیپشان معقول است و زیبایی مخصوص خود را دارد چشم گیر نیست اما آرامش بخش است تیپ مورد علاقشان مجلسی است و لقب شیک را متعلق به خود کرده اند.

متولدین بهمن

بعد از ابان ماهی ها ،متولدین این ماه مد پسند هستند تیپشان توجه را جلب میکند و اکثرا طالب خرید مارک هستند متولدین این ماه زیبا پوشی را به خود اختصاص داده و تیپ رسمی-مجلسی را میپسندند.

متولدین اسفند

اکثرا تیپشان شیک و کمی پر غرور است عاشق دیده شدن هستند و به همین منظور دنبال تیپ تک هستند و لقب تک پوشان را گرفتند تیپ مورد علاقه انها مدرن هست.

3.6/5 - (12 امتیاز)
دسته بندی : اسلاید ، روانشناسی ، سبک زندگی بازدید 5,326 بار
دیدگاهتان را بنویسید
فاطمه در تاریخ 27 خرداد 1399 گفته : پاسخ دهید

من اسفندی ام

عغعغغ در تاریخ 6 تیر 1399 گفته : پاسخ دهید

به ما چه

css.php