کد خبر : 144811 تاریخ انتشار : سه شنبه 15 اردیبهشت 1394 - 11:26

بازیکن نوجوان ایرانی باشگاه بارسلونا + عکس

بعد از درخشش سردار آزمون در لیگ روسیه و تیم ملی ایران، حالا یک نوجوان گنبدی هم در آکادمی بارسلونا حضور دارد که می‌تواند در آینده حرف‌های بسیاری برای گفتن داشته باشد. نوجوانی ۱۲ ساله به نام مهیمن صحتی. ورزش سه نوشت: سردار آزمون را می‌توان مشهورترین ورزشکار گنبد نامید؛ …

بعد از درخشش سردار آزمون در لیگ روسیه و تیم ملی ایران، حالا یک نوجوان گنبدی هم در آکادمی بارسلونا حضور دارد که می‌تواند در آینده حرف‌های بسیاری برای گفتن داشته باشد. نوجوانی ۱۲ ساله به نام مهیمن صحتی.

بازیکن نوجوان ایرانی باشگاه بارسلونا + عکس

ورزش سه نوشت: سردار آزمون را می‌توان مشهورترین ورزشکار گنبد نامید؛ مهاجمی ۲۰ ساله که در ترکیب روستوف و تیم ملی ایران به یک بازیکن کلیدی بدل شده است.

بعد از سردار آزمون، حالا یک نوجوان گنبدی به نام مهیمن صحتی خبرساز شده و در آکادمی بارسلونا و زیر نظر مربیان این آکادمی مشغول بازی است. مهیمن صحتی می‌تواند بعد از سردار، دومین استعداد بزرگ شهر گنبد لقب بگیرد؛ شهری که با این استعدادها البته تیم فوتبالی در سطح اول فوتبال ایران ندارد و این مایه تاسف است.

صحتی اگر بتواند پله‌های ترقی را طی کند قطعا می‌تواند در فوتبال اروپا برای خود اسم و رسمی پیدا کند. تصاویر و عکس‌ها نشان می‌دهد که او شماره ۱۰ آکادمی بارسلونا است.

دسته بندی : اخبار ورزشی ، مجله خبری بازدید 128 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php