کد خبر : 143423 تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۵

تازه عروس و داماد آخرین تبهکاران نوروز ۹۴

تازه عروس و دامادی که در نوروز برای دید و بازدید به منزل دوست خود رفته بودند، سارق از آب درآمدند. به گزارش میهن فال به نقل از خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران؛ ساعت ۱۹:۳۰ دوازدهم فروردین ماه در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ مبنی بر یک …

تازه عروس و دامادی که در نوروز برای دید و بازدید به منزل دوست خود رفته بودند، سارق از آب درآمدند.

به گزارش میهن فال به نقل از خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران؛ ساعت ۱۹:۳۰ دوازدهم فروردین ماه در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ مبنی بر یک مورد سرقت منزل در آدرس شهر ری، خیابان دیلمان سریعا ماموران یگان کلانتری ۱۳۱شهر ری جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

با حضور ماموران شخصی به هوبت “فرامرز” به واحد گشت کلانتری مراجعه و ضمن معرفی خود به عنوان فرد تماس گیرنده با پلیس ۱۱۰ بیان داشت:حوالی ظهر امروز شخصی به هوبت “احسان” که از دوستان بنده می‌باشد به همراه نامزد خود جهت دید و بازدید عید نوروز به منزل بنده آمدند.

پس از گذشت دقایقی هنگامیکه من درحال پذیرایی بودم آنها نیز یک شکلات با بسته بندی بسیار شیک به من تعارف کردند که من با خوردن آن بلافاصله بیهوش شدم.

زمانیکه بنده به هوش آمدم متوجه شدم آنان تلفن همراه و مبالغی وجه نقد از من سرقت کرده و متواری شده اند.

به دنبال اظهارات مالباخته ماموران ضمن بررسی موضوع و اطمینان از صحت گفته های شاکی مراتب را به مقام قضایی منعکس و دستور بازداشت متهمان را دریافت کردند .

در ادامه ماموران به همراه شاکی و با راهنمایی او به آدرس منزل متهم اعزام و ضمن رعایت موازین شرعی و قانوی وارد منزل متهم شدند و پس از دستگیری “احسان” و پیدا شدن اموال شاکی در بازرسی از متهم نیز ۴۷ گرم هروئین کشف کردند.

سرهنگ علی اصغر صفی خانی رییس کلانتری ۱۳۱شهر ری درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران گفت: پرونده ای در این خصوص تشکیل و متهم جهت تحقیقات بیشتر و دستگیری نامزد متواری اش در اختیار کارآگاهان پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : اخبار حوادث ، مجله خبری بازدید 227 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php