کد خبر : 139035 تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۳

ساینا خودروی ۳۰ میلیونی جدید سایپا + عکس

ساینا، مدل فیس لیفت شده تیبا محسوب می شود که از طراحی اغراق شده ای در نمای جلو برخوردار است. دومین جشنواره بین‌المللی طراحی خودرو در حالی برگزار شد که در حاشیه آن، مدیرعامل پارس خودرو (زیر مجموعه سایپا) از عرضه محصول جدید گروه خودروسازی سایپا به نام «ساینا» در …

ساینا، مدل فیس لیفت شده تیبا محسوب می شود که از طراحی اغراق شده ای در نمای جلو برخوردار است.

ساینا خودروی ۳۰ میلیونی جدید سایپا + عکس

دومین جشنواره بین‌المللی طراحی خودرو در حالی برگزار شد که در حاشیه آن، مدیرعامل پارس خودرو (زیر مجموعه سایپا) از عرضه محصول جدید گروه خودروسازی سایپا به نام «ساینا» در سال ۹۴ خبر داد.

به گفته ناصر آقامحمدی مدیرعامل پارس‌خودرو، قیمت ساینا حدود ۳۰ میلیون تومان خواهد بود.

آقامحمدی همچنین صحبت از طراحی پلت‌فرم کلاس C در سایپا به میان آورد و تاکید کرد که روی این پلت‌فرم سه مدل هاچ‌بک، کراس و سدان تولید خواهد شد.

ساینا خودروی ۳۰ میلیونی جدید سایپا + عکس

وی افزود: گروه خودروسازی سایپا همچنین نسبت به طراحی و استفاده از دو پلت‌فرم جدید دیگر اقدام کرده روی این پلت‌فرم‌ها نیز سه مدل خودروی هاچ‌بک، کراس و سدان را تولید و به بازار عرضه خواهد کرد.

مدیرعامل پارس‌خودرو ادامه داد: روی پلت‌فرم C نیز خودروهایی را در حال طراحی و قالب‌سازی داریم و البته پلت‌فرم B نیز توسط مرکز تحقیقات سایپا در حال طراحی مفهومی است. همچنین خودروی ساینا از سوی مرکز تحقیقات گروه خودروسازی سایپا طراحی شده و در حال تولید آزمایشی است که در سال ۹۴ به بازار عرضه خواهد شد.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : اخبار تکنولوژی ، مجله خبری بازدید 403 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php