کد خبر : 138177 تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۴:۱۷

ازدواج بازیکن مشهور فوتبال با دختر ۶ ساله! + تصاویر

این فوتبالیست تصاویری را در صفحه اجتماعی به اشتراک گذاشت و مردم از آن بسیار استقبال کردند، مطمئنا این عمل موجب محبوبیت بیشتر این فوتبالیست خواهد شد. بازیکن فوتبال (آمریکایی) همچنان که خودی در میادین فوتبال از خود نشان داده است، به سرعت به عنوان یک جوان خوب محبوبیت عمومی …

این فوتبالیست تصاویری را در صفحه اجتماعی به اشتراک گذاشت و مردم از آن بسیار استقبال کردند، مطمئنا این عمل موجب محبوبیت بیشتر این فوتبالیست خواهد شد.

ازدواج بازیکن مشهور فوتبال با دختر ۶ ساله! + تصاویر

بازیکن فوتبال (آمریکایی) همچنان که خودی در میادین فوتبال از خود نشان داده است، به سرعت به عنوان یک جوان خوب محبوبیت عمومی پیدا کرده است.

این فوتبالیست وقتی از طریق یکی از ویدئو های یوتیوب متوجه شد که دختر ۶ ساله ای به خاطر آنکه مادرش گفته ۲۵ سالش نیست تا بتواند با این فوتبالیست ازدواج کند به گریه افتاده است، در پیامی در صفحه اجتماعی فیس بوک نوشت که می خواهد با این دختربچه ملاقات کند.

ازدواج بازیکن مشهور فوتبال با دختر ۶ ساله! + تصاویر

این ویدئو نشان می دهد که بریانا کوچک بغض کرده و بسیار برای خودش متاسف است که به اندازه کافی بزرگ نشده است.

فردی این ویدئو را برای وات می فرستد و او نیز تصمیم می گیرد کاری در این مورد انجام دهد. آن دو یکدیگر را در استادیوم هاستون تگزان در روز چهارشنبه ملاقات کردند. این فوتبالیست گفت:”او نمی دانست من آنجا هستم. وقتی به سمتم آمد من یک دسته گل در دست و یک حلقه در جیبم داشتم. از او پرسیدم که می تواند وانمود کند که یک روز همسر من است، او جواب داد بله. البته وات یکی از پیراهن هایش را با خود به همراه داشت تا مانند یک لباس عروس باشد.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : مجله خبری بازدید 315 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php