کد خبر : 136751 تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۱

با این نوشیدنی سرطان را نابود کنید!

با این نوشیدنی سرطان را نابود کنید! به گزارش میهن فال به نقل از ایسنا، محققان چینی دریافته اند در میان خوراکی های ضد سرطانی، چای سبز حاوی بیشترین میزان مولکول های ضد سرطان است که کاتچین موجود در آن توانایی نابود کردن تومورها را از هر نوعی که باشند …

با این نوشیدنی سرطان را نابود کنید!

با این نوشیدنی سرطان را نابود کنید!

به گزارش میهن فال به نقل از ایسنا، محققان چینی دریافته اند در میان خوراکی های ضد سرطانی، چای سبز حاوی بیشترین میزان مولکول های ضد سرطان است که کاتچین موجود در آن توانایی نابود کردن تومورها را از هر نوعی که باشند داراست.

منطقه علوم پزشکی تهران، این مولکول های ضد سرطانی با نام کاتچین (از خانواده فلاونوئیدها) یک سوم وزن برگ چای را تشکیل می‌دهند.

آنان می گویند: کاتچین ها یک ویژگی خاص دارند و آن قابلیت حمله به تعداد زیادی از فرآیندهایی است که در پیشرفت سلول های سرطانی به کار گرفته می‌شوند. کاتچین بیشتر از هر ماده حاوی EGCG (اپگالوکاتچین گالت) است. این ماده توانایی نابود کردن تومورها از هر نوعی که باشند را دارد.

به گفته آنان زمانی که سلول های سرطانی برای تشکیل یک تومور کوچک رشد می‌کنند، به موازات رشد آنها، باید تغذیه شبکه عروق خونی کند شود تا بتوانند تکثیر کنند.

محققان می گویند: این همان مرحله ای است که آنژیوژن نامیده می‌شود. EGCG جلوی آنژیوژن را می‌گیرد، یعنی تشکیل یک شبکه خونی ضروری برای تشکیل و رشد هر نوع توموری را متوقف می‌کند.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : اسلاید ، پزشکی و سلامت ، تازه های سلامت بازدید 453 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php