کد خبر : 121562 تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳ - ۱۹:۴۰

زنی که 23 بار ازدواج کرده است +عکس

زنی که 23 بار ازدواج کرده است +عکس یک خانم آمریکایی به نام « لیندا ولف » این عنوان را به خود اختصاص داد. او تا کنون بیست و سه بار ازدواج کرده و اکنون نیز در جستجوی مورد دیگری برای بیست و چهارمین بار است. خانم ولف که ۶۸ …

زنی که 23 بار ازدواج کرده است +عکس

یک خانم آمریکایی به نام « لیندا ولف » این عنوان را به خود اختصاص داد.

زنی که 23 بار ازدواج کرده است +عکس

او تا کنون بیست و سه بار ازدواج کرده و اکنون نیز در جستجوی مورد دیگری برای بیست و چهارمین بار است. خانم ولف که ۶۸ سال سن دارد، توانسته نامش را در کتاب گینس به ثبت برساند.

او می گوید که به ازدواج اعتیاد پیدا کرده است.اولین ازدواج او در سن ۱۶ سالگی، در سال ۱۹۵۷، با یک مرد ۳۱ ساله به نام « جرج اسکات » بود که این زندگی مشترک، ۷ سال طول کشید. لیندا می‌گوید که این مدت، طولانی ترین و شادترین ازدواج او بود.

او در سالهای بعد، با یک مجرم یک چشم، لوله کش، موسیقیدان، واعظ و … ازدواج کرد.دوتا از شوهرهایش، بد از آب در آمدند و دوتایشان هم بی خانمان و آواره بودند.

خانم ولف، فقط سه بار با یک مرد هندی به نام « جک جورلی » ازدواج کرد.

او هم اکنون مادر هفت فرزند و نامادری تعداد بیشتری فرزند نیز هست.آخرین ازدواج او که سر و صدای زیادی نیز به راه انداخت، با مردی به نام « گلین ولف » بود. این مرد برای بیست و نهمین بار ازدواج می کرد و عنوان مردی که بیشترین ازدواج در جهان را دارد، به خود اختصاص داده بود. این آقا، یک سال بعد و در سن ۸۸ سالگی درگذشت.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : جالب و خواندنی ، سرگرمی بازدید 270 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php