کد خبر : 963 تاریخ انتشار : یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۸۹ - ۱۱:۱۰

گوگل آموزش «چت تصویری» ویژه «مادربزرگ‌ها» را منتشر کرد!

غول اینترنتی جستجو که به تازگی امکانات جدیدی را به سرویس چت اینترنتی خود افزوده است در یک اقدام جالب با انتشار یک راهنمای آموزشی به آموزش امکان گفتگو (چت) ویدیوئی به مادربزرگ‌ها پرداخته است. از زمانی که ما از امکان گفتگوی ویدیوئی صحبت به میان آوردیم داستان‌های زیادی از …

غول اینترنتی جستجو که به تازگی امکانات جدیدی را به سرویس چت اینترنتی خود افزوده است در یک اقدام جالب با انتشار یک راهنمای آموزشی به آموزش امکان گفتگو (چت) ویدیوئی به مادربزرگ‌ها پرداخته است.

گوگل آموزش «چت تصویری» ویژه «مادربزرگ‌ها» را منتشر کرد!

از زمانی که ما از امکان گفتگوی ویدیوئی صحبت به میان آوردیم داستان‌های زیادی از چگونگی استفاده از آن برای برقراری ارتباط تصویری میان خانه‌های دوستان بسیاری شنیدیم.. این باعث آن شد تا ما به این فکر بیافتیم که تجارب مناسب و چیزهای جذاب در خصوص گفتگوی تصویری را با بقیه به اشتراک بگذاریم.

بنابراین وقتی من مادربزرگم را دیدم که بیشتر از بقیه به برقراری ارتباط با اعضای خانواده عشق می‌ورزید اما قادر به راه‌اندازی و استفاده از امکان گفتگوی تصویری گوگل نبود، تصمیم گرفتم برای راه‌اندازی بهش کمک کنم و وقتی این کار رو شروع کردم این به ذهن من اومد که افراد بسیاری هستند که در موقعیت مشابه مادربزرگ من قرار دارند و اگر آنها هم ار همین روش استفاده کنند هر مادربزرگی می‌تونه مال خودشو راه بندازه..

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : مجله خبری بازدید 300 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php