کد خبر : 13734 تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۰:۵۰

کلاه قرمزی نوروز ۹۲ می آید

زمان ما: مدیر شبکه دو سیما اعلام کرد مشکلی برای پخش «کلاه قرمزی» در نوروز وجود ندارد و این مجموعه در نوروز 92 مهمان خانه‌های گرم مردم خواهد بود. علی بخشی‌زاده مدیر شبکه دو سیما گفت: «دست‌اندرکاران ساخت «کلاه قرمزی» ویژه نوروز 92 را با جدیت ادامه می‌دهند. برخی موارد …

زمان ما: مدیر شبکه دو سیما اعلام کرد مشکلی برای پخش «کلاه قرمزی» در نوروز وجود ندارد و این مجموعه در نوروز 92 مهمان خانه‌های گرم مردم خواهد بود.

کلاه قرمزی نوروز ۹۲ می آید

علی بخشی‌زاده مدیر شبکه دو سیما گفت: «دست‌اندرکاران ساخت «کلاه قرمزی» ویژه نوروز 92 را با جدیت ادامه می‌دهند. برخی موارد پیشنهادی آن‌ها هم ارائه شده و مشکلی برای پخش برنامه وجود ندارد. بنابراین این مجموعه به یاد ماندنی در ایام نوروز مهمان خانه‌های گرم مردم خواهد بود.»

چندی پیش حمید مدرسی تهیه کننده «کلاه قرمزی» در گفت‌وگویی از کمبود بودجه برای ساخت کار خبر داد و احتمال به پخش رسیدن آن برای ایام نوروز را غیرقطعی دانست.

پس از این علی زارعان مدیر گروه کودک و خردسال شبکه دو در گفت‌وگوی دیگری این موضوع را تکذیب و اعلام کرد هیچ چیز قطعی نشده است و «کلاه قرمزی» در نوروز روی آنتن می‌رود.

این مجموعه محبوب با همکاری ایرج طهماسب و حمید جبلی چند سالی است نه تنها در ایام نوروز بلکه در مناسبت‌های گوناگون روی آنتن می‌رود و با استقبال مردم مواجه شده است. ( مهر )

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : سینما ، فیلم بازدید 332 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php