کد خبر : 5246 تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۱ - ۲۳:۵۶

پیرزن ۱۰۵ ساله باید به مدرسه برود

به گزارش روز سه شنبه جام جم آنلاین به نقل از UNT ، آنا اریکسون ۱۰۵ ساله ساکن شهر کوچک تیئرپ منطقه اوپسالا سوئد با مشاهده نامه ای که در آن از او خواسته شده بود برای آغاز تحصیلاتش به مدرسه ابتدایی تیئرپ بیاید، حیرت زده شد.     آنا  …

به گزارش روز سه شنبه جام جم آنلاین به نقل از UNT ، آنا اریکسون ۱۰۵ ساله ساکن شهر کوچک تیئرپ منطقه اوپسالا سوئد با مشاهده نامه ای که در آن از او خواسته شده بود برای آغاز تحصیلاتش به مدرسه ابتدایی تیئرپ بیاید، حیرت زده شد.

 

پیرزن ۱۰۵ ساله باید به مدرسه برود

 

آنا  که در خانه سالمندان این شهر زندگی می کند با خواندن نامه متوجه شد که جای او در کلاس اول مدرسه ابتدایی محفوظ است.

خانم مدیر مدرسه تیئرپ که نامه را به آدرس خانه سالمندان ارسال کرده بود اکنون معترف است که اشتباهی رخ داده است.

وی می گوید: ما از سرویس جمعیت شهر تیئرپ فهرستی را دریافت کردیم که در آن آدرس تمام کسانی که در سال” ۰۷ ” متولد شده بودند ، وجود داشت. اما در اینجا یک اشتباه ۱۰۰ ساله رخ داده زیرا  آنا اریکسون متولد سال ۱۹۰۷ است و نه ۲۰۰۷ .

خانم مدیر می افزاید: دختر وی با من تماس گرفت و ما بیشتر این موضوع را سرگرم کننده تلقی کردیم. هر دو از این اشتباه مضحک به خنده افتادیم.

با این حال، خانم مدیر تصریح می کند: در روزهایی که مدرسه باز است ما از آمدن خانم آنا اریکسون استقبال می کنیم. اگر او برای نوشیدن یک قهوه و آشنایی با کادر آموزشی به مدرسه ما بیاید خیلی خوشحال خواهیم شد. مترجم: بهرام افتخاری.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : اخبار روز ، جالب و خواندنی ، سرگرمی ، مجله خبری بازدید 311 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php