کد خبر : 11402 تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۱ - ۴:۲۵

پسر ۱۲ ماهه با معده آهنربایی + عکس

خوردن مواد غذایی برای زنده ماندن بسیار لازم است اما استفاده از هر ماده ای به جای مواد خوراکی می تواند بسیار بد باشد و موجب مرگ نیز بشود. چندی پیش در یکی از بیمارستان های روسیه پزشکان شاهد موردی بسیار عجیب بودند. آن ها با پسر ۱۲ ماهه ای …

خوردن مواد غذایی برای زنده ماندن بسیار لازم است اما استفاده از هر ماده ای به جای مواد خوراکی می تواند بسیار بد باشد و موجب مرگ نیز بشود.

چندی پیش در یکی از بیمارستان های روسیه پزشکان شاهد موردی بسیار عجیب بودند. آن ها با پسر ۱۲ ماهه ای رو برو شدند که در معده اش ۴۲ اهن ربای کوچک قرار داشت. این باعث شده بود که به آن لقب”معده آهن ربایی” را بدهند.

پسر ۱۲ ماهه با معده آهنربایی + عکس

مادر این پسر بچه که نامی از آن ها برده نشده است گفت: “چندی بود آهن رباهایی که روی یخچال وجود داشت گم می شدند تا اینکه یک روز ناگهان دیدم که فرزندم آن ها را می کند و می خورد.”

این مادر با مشاهده این صحنه فرزندش را سریعا به بیمارستان می رساند و در انجا متوجه می شوند که ۴۲ آهن ربا در معده او قرار دارد در حالی که پزشکان از سالم و سرحال بودن این کودک نیز بسیار متعجب شده بودند.

پزشک معالج او می گوید این تعداد آهن ربا خود یک رکورد است چرا که بیشترین آماری که در گذشته وجود داشت ۲۰ آهن ربا بود که یک کودک بلعیده بود. حال این پسر بعد از یک عمل جراحی سخت همچنان خوب است.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : جالب و خواندنی ، سرگرمی بازدید 476 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php