کد خبر : 9608 تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۱ - ۲۱:۵۴

پرنده صلح پاپ خورده شد + عکس

به نوشته روزنامه دیلی میل، پس از آنکه پاپ بندیکت شانزدهم ، رهبر کاتولیک‌های جهان به رسم هر سال کبوتر سفید صلح را از بالکن ساختمانی در میدان سنت پیتر واتیکان آزاد کرد، یک مرغ دریایی به این پرنده حمله کرد و آن را تکه تکه کرد. گویا این مرغ …

به نوشته روزنامه دیلی میل، پس از آنکه پاپ بندیکت شانزدهم ، رهبر کاتولیک‌های جهان به رسم هر سال کبوتر سفید صلح را از بالکن ساختمانی در میدان سنت پیتر واتیکان آزاد کرد، یک مرغ دریایی به این پرنده حمله کرد و آن را تکه تکه کرد.

پرنده صلح پاپ خورده شد + عکس

گویا این مرغ دریایی به سخنان پدر روحانی در خصوص صلح گوش نکرده بود چرا که به محض آزاد شدن کبوتر صلح به آن حمله کرد و آن را در چنگال خود گرفت.

پرنده صلح پاپ خورده شد + عکس

هزاران تن از زائران پاپ در حالی که در پایین بالکن تجمع کرده بودند شاهد این صحنه ترسناک بودند. حدود ۲۰۰۰ تن از جوانان از رم تا میدان سنت پیتر راهپیمایی کرده تا شاهد آزاد شدن “پرنده صلح” باشند. این راهپیمایی سالانه با عنوان “کاروان صلح” در آخرین یکشنبه ماه ژانویه انجام می‌شود و با آزاد شدن دو کبوتر سفید توسط پاپ به پایان می‌رسد.

پرنده صلح پاپ خورده شد + عکس

این اولین بار نیست که اتفاق‌های ناخوشایند برای پرندگان صلح رخ می‌دهد. سال گذشته نیز پس از آنکه پاپ دو پرنده را آزاد کرد، دو پرنده به سمت پنجره پشت سر پاپ پرواز کردند.

پاپ پس از این واقعه گفت: قطعا آنها می‌خواهند در خانه پاپ بمانند.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : جالب و خواندنی ، سرگرمی بازدید 193 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php