کد خبر : 13013 تاریخ انتشار : جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۱ - ۵:۵۵

پای چپ لیونل مسی در ژاپن طلایی شد + عکس

به گزارش خبرگزاری فرانسه از توکیو، پای چپ طلایی لیونل مسی که بیست و پنج کیلوگرم وزن دارد بسیار دقیق طراحی شده است و بر روی آن می توان رگ های خونی و خطوط پوستش را نیز دید. جواهرسازی مشهور و بزرگ ژاپنی گینزا تاناکا که این پای طلایی را …

به گزارش خبرگزاری فرانسه از توکیو، پای چپ طلایی لیونل مسی که بیست و پنج کیلوگرم وزن دارد بسیار دقیق طراحی شده است و بر روی آن می توان رگ های خونی و خطوط پوستش را نیز دید.

جواهرسازی مشهور و بزرگ ژاپنی گینزا تاناکا که این پای طلایی را به مناسبت موفقیت لیونل مسی برای کسب چهارمین توپ طلایی اش در ماه ژانویه تولید کرده است این هفته این اثر هنری- ورزشی خود را برای فروش عرضه می کند.

این جواهرسازی تاکید کرد این پای طلایی به همراه نمونه های کوچکتری از این پای طلایی و یک پلاک طلای بزرگ از اثر پای لیونل مسی از روز پنجشنبه برای فروش عرضه می شود.

بخشی از عواید فروش این جواهرات ورزشی قرار است از طریق بنیاد لیونل مسی به مردمی که از زلزله و سونامی دو سال پیش لطمه دیده اند اختصاص داده شود.

لیونل مسی آرژانتینی که در ماه دسامبر عنوان بهترین گلزن تاریخ تیم فوتبال بارسلونا را از آن خود کرد ماه ژانویه در جشن فیفا در زوریخ سوئیس چهارمین توپ طلای فوتبال را به دست آورد.

پای چپ لیونل مسی در ژاپن طلایی شد + عکس

4/5 - (1 امتیاز)
دسته بندی : جالب و خواندنی ، سرگرمی بازدید 360 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php