کد خبر : 18812 تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۸:۰۸

پای عمو قناد هم به انتخابات باز شد!

به نقل از مشرق، مجید قناد تهیه‌کننده و مجری “جمعه به جمعه، خونه به خونه” در این زمینه گفت: از این هفته در قالب شعرهای تازه، نمایش‌های جذاب و گفتمان صمیمی بچه‌ها و بزرگترها به بزرگترها یادآوری می‌کنیم که انتخاب آنها در حوزه‌های مختلف مثل انتخاب اسم، نوع پوشش، مدرسه …

پای عمو قناد هم به انتخابات باز شد!

به نقل از مشرق، مجید قناد تهیه‌کننده و مجری “جمعه به جمعه، خونه به خونه” در این زمینه گفت: از این هفته در قالب شعرهای تازه، نمایش‌های جذاب و گفتمان صمیمی بچه‌ها و بزرگترها به بزرگترها یادآوری می‌کنیم که انتخاب آنها در حوزه‌های مختلف مثل انتخاب اسم، نوع پوشش، مدرسه و حتی انتخاب رئیس جمهور در آینده کودکانشان تاثیر دارد.

وی افزود: موضوع برنامه این هفته به خوب دیدن و انتخاب درست اختصاص پیدا کرده و در آن بزرگترها در کیوسک‌های خاصی می‌نشینند تا بچه‌ها با آن‌ها درباره مطالبات خود و نوع انتخابشان گفتگو کنند. در این بخش بچه‌ها با صدای بلند به آنها می‌گویند که انتخاب شما آینده ماست.
این تهیه‌کننده در پایان تصریح کرد: در برنامه روز جمعه 27 اردیبهشت طبق معمول همیشه مسابقه دینی را خواهیم داشت. این مسابقه که با استقبال مخاطبان روبه‌رو شده قصد دارد مناسک دینی را با زبانی روان و ساده به بچه‌ها آموزش بدهد و آنها را با مفاهیم ارزشی آشنا کند.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : اخبار روز ، مجله خبری بازدید 439 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php