کد خبر : 171991 تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ مهر ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۶

پادشاه عربستان به دولت و ملت ایران تسلیت گفت

همانطور که می دانید فاجعه منا یکی از دردناک ترین رویدادهای تاریخی محسوب می شود، سلمان بن عبدالعزیز پادشاه عربستان این فاجعه را به دولت و ملت ایران تسلیت گفت. با این مطلب از سایت میهن فال همراه باشید با خبر: پادشاه عربستان به دولت و ملت ایران تسلیت گفت خالد …

همانطور که می دانید فاجعه منا یکی از دردناک ترین رویدادهای تاریخی محسوب می شود، سلمان بن عبدالعزیز پادشاه عربستان این فاجعه را به دولت و ملت ایران تسلیت گفت. با این مطلب از سایت میهن فال همراه باشید با خبر: پادشاه عربستان به دولت و ملت ایران تسلیت گفت

خالد الفالح و حسن هاشمی وزرای بهداشت عربستان سعودی و ایران در جده با یکدیگر دیدار و درباره آخرین وضعیت روابط دو کشور درپی حادثه منا و همچنین وضعیت افراد زخمی شده در این حادثه در بیمارستان‌های سعودی گفت‌وگو کردند.
پادشاه عربستان به دولت و ملت ایران تسلیت گفت

به گزارش گهر به نقل از خبرگذاری فارس، براساس گزارش روزنامه الریاض، دو طرف درباره وضعیت پیکر قربانیانی که هنوز شناسایی نشدند، نیز رایزنی‌هایی انجام دادند.

همچنین خالد الفالح ضمن ابلاغ پیام تسلیت سلمان بن عبدالعزیز پادشاه عربستان به دولت ایران و خانواده قربانیان تصریح کرد که ریاض آمادگی دارد تا با جمهوری اسلامی ایران همکاری داشته باشد.

روزنامه عربستانی گزارش داد که وزیر بهداشت ایران از پذیرش درخواست ملاقات توسط همتای عربستانی‌اش تشکر کرده و خواستار ارائه خدمات پزشکی به تمامی مجروحان حادثه شده است.

همچنین دو طرف توافق کردند که تمام اجساد قربانیان حادثه منا در اسرع وقت به ایران انتقال پیدا کنند و این روند با ادامه شناسایی هویت قربانیان ادامه خواهد یافت و مراقبت از مجروحان نیز استمرار خواهد داشت.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : اخبار روز ، مجله خبری بازدید 284 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php