کد خبر : 187200 تاریخ انتشار : دوشنبه 28 دی 1394 - 16:05

ویژگی جدید اینستاگرام در راه است

 گفته می شود اپلیکیشن محبوب اینستاگرام مشغول آزمایش قابلیت جدیدی است که با استفاده از آن کاربران می توانند از اینکه کسی آنها را Follow Backکرده است یا نه. این ویژگی جدید اینستاگرام به کاربران امکان می دهد از Follow Backشدن توسط سایرین مطلع شوند تا کنون در نتایج جستجوی …

 گفته می شود اپلیکیشن محبوب اینستاگرام مشغول آزمایش قابلیت جدیدی است که با استفاده از آن کاربران می توانند از اینکه کسی آنها را Follow Backکرده است یا نه.

ویژگی جدید اینستاگرام در راه است

این ویژگی جدید اینستاگرام به کاربران امکان می دهد از Follow Backشدن توسط سایرین مطلع شوند

تا کنون در نتایج جستجوی اینستاگرام، در مقابل نام افراد پیامی مشاهده میشد که نشان می داد شما آن شخص را دنبال یا به اصطلاح Follow می کنید. حالا این اپلیکیشن پیام جدیدی را به نتایج جستجو اضافه خواهد کرد که به کاربر اطلاع می دهد آیا این روند دو طرفه است و طرف مقابل هم شما را فالو می کند یا خیر.

این ویژگی با جستجو در بخش People نمایش داده می شود. با تایپ کردن یک اسم، همانند قبل اسامی نمایش داده می شوند ولی در کنار آنها وضعیت ارتباط دو طرف در اینستاگرام نیز نمایش داده می شود.

در حال حاضر تنها راه برای اطلاع از اینکه آیا کسی ما را فالو می کند این است که به فهرست Follower هامراجعه کنیم و کل فهرست را از بالا تا پایین چک کنیم.

اینستاگرام اعلام کرده که این قابلیت در مرحله آزمایش قرار دارد و همه کاربران به آن دسترسی ندارند.

اخیراً اپلیکیشن اینستاگرام هیچ به روزرسانی دریافت نکرده است . در نتیجه ممکن است بدون اینکه مطلع باشید این قابلیت را در مرحله آزمایشی دریافت کرده باشید. پس بد نیست سری به بخش People بزنید و ببینید این قابلیت را دریافت کرده اید یا نه. اینستاگرام هیچ برنامه ای برای نحوه انتخاب کاربران در مرحله آزمایشی اعلام نکرده است.

یکی از سخنگویان اینستاگرام گفته است که اینستاگرام همواره در حال آزمایش تجربه های جدید برای کاربران خود است و در صورت موفقیت آمیز بودن ویژگی در مرحله آزمایش، به زودی در دسترس تمامی کاربران قرار می گیرد.

دسته بندی : فناوری اطلاعات ، مجله خبری بازدید 188 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php