کد خبر : 12286 تاریخ انتشار : سه شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۱ - ۸:۰۰

ویرایش ویدیو ها در آیفون با Adobe VideoBite

شاید وقتی به دنبال یک برنامه برای ویرایش ویدیو ها در آیفون میگردید با اسامی مختلفی رو به رو میشوید که بسیاری از آنها متعلق به سازندگان غیر معتبر و یا گمنام هستند. اما بالاخره یک شرکت صاحب نام تصمیم به ارائه برنامه ای برای این کار گرفت و هم …

شاید وقتی به دنبال یک برنامه برای ویرایش ویدیو ها در آیفون میگردید با اسامی مختلفی رو به رو میشوید که بسیاری از آنها متعلق به سازندگان غیر معتبر و یا گمنام هستند. اما بالاخره یک شرکت صاحب نام تصمیم به ارائه برنامه ای برای این کار گرفت و هم اکنون شاهد عرضه VideoBite از Adobe هستیم. این برنامه دارای قابلیت های خوبی است که رابط کاربری بسیار ساده ای نیز دارد. یکی از ویژگی های این برنامه ترکیب ویدیو های مختلف در محیط سیستم عامل iOS است. شما میتوانید یک قسمت خاص از ویدیو های ذخیره شده خود را انتخاب کنید و یا این که اقدام به ضبط ویدیویی جدید نمایید. پس از این که قسمت های مورد نظر خود را از یک ویدیو جدا کردید میتوانید آن را در شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک به اشتراک بگذارید و یا این که بر روی دستگاه ذخیره نمایید.

 ویرایش ویدیو ها در آیفون با Adobe VideoBite

موفقیت برنامه VideoBite در میان کاربران قابل پیشبینی است زیرا دارای رابطه کاربری ساده ای است که استفاده از آن نیز بسیار آسان میباشد. در حالی که برنامه های دیگر موجود در این زمینه همانند Givit بسیار پیچیده هستند و کاربر باید زمان زیادی را صرف کند تا بتواند یک کلیپ معمولی را ویرایش نماید. در شروع کار با VideoBite دو گزینه در پیش رو دارید ، اول این که یک ویدیو جدید را ضبط کنید یا اقدام به انتخاب یک ویدیو از گالری خود نمایید. در هنگام ضبط ویدیو بر زدن آیکن قلب موجود در گوشه صفحه میتوانید قسمت مورد انتخاب خود را مشخص کنید. هم چنین اگر دوباره گزینه قلب را بزنید بخش انتخابی به پایان میرسد اما ویدیو هم چنان ضبط خواهد شد. شما میتوانید مدت زمان دلخواه خود را در داخل برنامه مشاهده کنید و ویدیو کامل نیز بر روی دستگاه ذخیره خواهد شد.

 ویرایش ویدیو ها در آیفون با Adobe VideoBite

از منوی Select میتوانید هر ویدیویی را از حافظه دستگاه انتخاب کنید و یک کلیپ دلخواه از آن ایجاد نمایید. پس از این که قسمت های مورد نیاز خود را مشخص کردید به منوی Arrange بروید و آنها را از طریق Drag به منوی جدید بیاورید. هم چنین این قابلیت وجود دارد که هر ویدیو را به صورت پیش نمایش مشاهده کنید. با زدن گزینه Share ویدیو در دستگاه ذخیره میگردد و هم چنین قابلیت به اشتراک گذاری آن فراهم میگردد.

 ویرایش ویدیو ها در آیفون با Adobe VideoBite

در حال حاضر VideoBite فقط بر روی iOS 6 کار میکند و برای آیفون و آیپاد تاچ بهینه سازی شده است. اگر به دنبال برنامه ای با رابطه کاربری ساده برای ویرایش ویدیو ها هستید این محصول بهترین گزینه است.

دانلود  Adobe VideoBite برای

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : اخبار بازدید 288 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php