کد خبر : 16121 تاریخ انتشار : یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۲۰:۱۴

وقتی مردی شما را بخواهد

وقتی مردی شما را بخواهد، هیچ چیز نمی تواند جلوی او را بگیرد. اگر شما را نخواهد، هیچ چیز نمی تواند نگهش دارد. دست از بهانه گیری برای یک مرد و رفتار او بردارید. هیچوقت خودتان را برای رابطه ای که ارزشش را ندارد تغییر ندهید. رفتار آرامتر همیشه بهتر …

وقتی مردی شما را بخواهد

وقتی مردی شما را بخواهد، هیچ چیز نمی تواند جلوی او را بگیرد. اگر شما را نخواهد، هیچ چیز نمی تواند نگهش دارد. دست از بهانه گیری برای یک مرد و رفتار او بردارید.

هیچوقت خودتان را برای رابطه ای که ارزشش را ندارد تغییر ندهید. رفتار آرامتر همیشه بهتر است. قبل از اینکه بفهمید واقعاً چه چیز خوشحالتان می کند، با کسی ارتباط برقرار نکنید. اگر رابطه تان به این خاطر که مردتان آنطور که لیاقتش را دارید، با شما رفتار نمی کند، به اتمام رسید، هیچوقت سعی نکنید که با هم دو دوست معمولی باشید. یک دوست با دوست خود بدرفتاری نمی کند. پاگیر نشوید.

اگر فکر می کنید که شما را در حالت تعلیق نگه داشته است، مطمئن باشید که حتماً اینکار را کرده است. هیچوقت به خاطر اینکه فکر می کنید گذر زمان ممکن است اوضاع را بهتر کند، در یک رابطه نمانید. ممکن است یکسال بعد به خاطر اینکار از خودتان عصبانی شوید، چون اوضاع هیچ تغییری نکرده است. تنها کسی که در رابطه می توانید کنترلش کنید، خودتان هستید.

از مردانی که پیش از ازدواج تقاضای رابطه جنسی میکنند دوری گزینید. برای رفتاری که با شما دارد، حد و مرز بگذارید. اگر چیزی ناراحتتان می کند، حتماً با او درمیان بگذارید. هیچوقت اجازه ندهید، طرفتان همه چیزتان را بداند. ممکن است بعدها بر ضد شما از آن استفاده کند. شما نمی توانید رفتار هیچ مردی را تغییر دهید. تغییر از درون ناشی می شود.

هیچوقت نگذارید احساس کند او از شما مهمتر است…حتی اگر تحصیلات یا شغل بهتری نسبت به شما داشته باشد. او را به یک بت تبدیل نکنید. او یک مرد است، نه چیزی بیشتر، و نه کمتر. اجازه ندهید مردی هویت و وجود شما را توصیف کند. هیچوقت مرد کس دیگری را هم قرض نگیرید. اگر به کس دیگری خیانت کرد، مطمئن باشید که به شما هم خیانت خواهد کرد. مردها طوری با شما رفتار می کنند که خودتان اجازه می دهید رفتار کنند.

همه مردها بد نیستند. نباید فقط شما همیشه انعطاف از خودتان نشان دهید…هر مصالحه ای دو جانبه است. بین از دست رفتن یک رابطه و شروع یک رابطه جدید، به زمانی برای ترمیم و التیام نیاز دارید….قبل از شروع کردن یک رابطه تازه، مسائل قبلیتان را باید به کل فراموش کنید. هیچوقت نباید دنبال کسی باشید که مکمل شما باشد. یک رابطه از دو فرد کامل تشکیل می شود.

دنبال کسی باشید که مشابهتان باشد نه مکملتان. شروع رابطه و قرار ملاقات با اشخاص مختلف جهت یافتن بهترین فرد خوب است. نیازی نیست که با هر کس که دوست می شوید همان فرد موردنظر شما برای ازدواج باشد. کاری کنید که بعضی وقت ها دلش برایتان تنگ شود. وقتی مردی همیشه بداند که کجا هستید و همیشه در دسترسش باشید، کم کم نادیده تان می گیرد. هیچوقت به مردی که همه آن چیزهایی که از رابطه می خواهید را به شما نمی دهد، به طور کامل متعهد نشوید. این مطالب را برای بقیه خانم ها هم مطرح کنید. بااینکار لبخند به لبان بعضی ها می آورید، بعضی ها را درمورد انتخابشان به فکر می اندازید و خیلی های دیگر را هم آماده می کنید.

می گویند یک دقیقه طول می کشد که یک فرد خاص را پیدا کنید، یک ساعت طول می کشد که او را تحسین کنید، یک روز تا دوستش بدارید و یک عمر تا فراموشش کنید.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : روابط عاشقانه ، سبک زندگی بازدید 604 بار
دیدگاهتان را بنویسید

bahareh در تاریخ 18 اردیبهشت 1392 گفته : پاسخ دهید

ali bood merc . hala behtar az ghabl mitunam ba namzadam raftar konam va baham be zendegie idealemoon beresim / boos boos

123 در تاریخ 3 اردیبهشت 1392 گفته : پاسخ دهید

همه اش شعاره، مرد اون زمونه ی در دسترس نبودن

زهرا در تاریخ 3 اردیبهشت 1392 گفته : پاسخ دهید

سلام. مطالب جالب وآموزنده ای بودن ممنونم

sevda در تاریخ 3 اردیبهشت 1392 گفته : پاسخ دهید

سلام به نظر من خیلی عالی بود خیلی کمکم کرد چون توی رابطه ام با شخصی مونده بودم چیکار کنم الان حل شد .مرسیییییییی

فاطمه در تاریخ 3 اردیبهشت 1392 گفته : پاسخ دهید

من کلا با این متن موافقم، متاسفانه ما دخترا خیلی عجولیم، و به آخرش فکر نمیکنیم، انعطاف بیش از حد نشون میدیم

عاشق در تاریخ 3 اردیبهشت 1392 گفته : پاسخ دهید

وقتیکه یه نفر و خیلی دوست داری دیگه چه فرقی میکنه .امیدوارم بشه با منطق تصمیم بگیریم . ممنون . خوب بود

76e4 در تاریخ 3 اردیبهشت 1392 گفته : پاسخ دهید

چرت بود

خودم در تاریخ 3 اردیبهشت 1392 گفته : پاسخ دهید

عالی بود. به نظربنده هم هرچیزی که گفتید عین حقیقت بود چون خودم بعضی را به وضوح درزندگی دیده ام .

secret در تاریخ 2 اردیبهشت 1392 گفته : پاسخ دهید

خوب بود .ولی اگه کسی رو دوست داشته باشی به این راحتی نمیتونی رابطه ات رو تموم کنی.اگه بخوای میوه یا کالا بخری اینا درسته ولی اگه عاشق باشی این مطالب صدق نمیکنه.درضمن عشق همه چیز رو حل میکنه ومشکلات رو برمیداره من 42 سالمه واینو تجربه کردم

یه دوست خودمونی در تاریخ 1 اردیبهشت 1392 گفته : پاسخ دهید

جالب بود. به نظرم هرچی غیر قابل دسترس تر باشی جذاب تری. همیشه چیزی رو که راحت بدست بیاری زیاد قدرش نمیدونی.

یه دوست خودمونی در تاریخ 1 اردیبهشت 1392 گفته : پاسخ دهید

خوشم اومد جالب بود به نظرم هرچی غیر قابل دسترس تر یاشی جذاب تری. چیزی رو که بشه راحت بدست بیاری زیاد برات ارزشی نداره.

css.php