کد خبر : 29801 تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۲ - ۱۶:۳۱

وحشتناکترین تجاوز به دختران و زنان جوان + عکس

چارلز سارجنت 43 ساله به عنوان سرکرده باند تجاوز گروهی در فیلادلفیا واقع در پنسیلوانیا به زنان و دختران جوان پس ده‌ها تجاوز مرگبار و وحشیانه دستگیر شد. به گزارش میهن فال به نقل از سی ان ان، چارلز سارجنت به همراه 3 تن از همدستان دیگرش خدمتکارانی را برای …

چارلز سارجنت 43 ساله به عنوان سرکرده باند تجاوز گروهی در فیلادلفیا واقع در پنسیلوانیا به زنان و دختران جوان پس ده‌ها تجاوز مرگبار و وحشیانه دستگیر شد.

وحشتناکترین تجاوز به دختران و زنان جوان + عکس

به گزارش میهن فال به نقل از سی ان ان، چارلز سارجنت به همراه 3 تن از همدستان دیگرش خدمتکارانی را برای رسیدگی به نظافت و تهیه غذا استخدام می‌کردند اما پس از گذشت چند روز خدمتکار بیچاره را توسط گروهش مورد ضرب و شتم و تجاوز قرار می‌دادند.این گروه پس از چندین تجاوز و شکنجه خدمتکاران، آنها را به زیر زمین برده و با اسید به قتل می‌رساندند و  در نهایت بعد از کشتنشان در مکانی پنهانی آنان را  تکه تکه کرده و درون نایلون می‌ریختند.
پس از اعتراض همکاران سارجنت به پلیس مبنی بر خارج نشدن  خدمتکاران و تقاضای دوباره برای استخدام کردن نیروی جدید پلیس را در جریان روند این جنایت هولناک قرار دادند و در یک عملیات هماهنگ از سوی شرکت خدماتی و خدمتکاران تمامی عوامل این باند مخوف دستگیر و روانه زندان شدند.
فیلادلفیا دومین شهر بزرگ ساحل شرقی آمریکا بعداز نیویورک است و از مراکز مهم جذب گردشگری است که رویداد چنین جنایاتی وجه آن را به خطر می اندازد.
پس از دستگیری، باند پلبس توانست در هنگام جستجوی زیرزمین به دلیل بوی تند اسید لباسهای خون آلود قربانیان را که در کیسه‌های پلاستیکی دفن می‌شد را کشف کند دادگاه این جنایتکاران ماه آینده آغاز می شود.
به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : اخبار حوادث ، مجله خبری بازدید 153 بار
دیدگاهتان را بنویسید
سمیه در تاریخ 2 مرداد 1392 گفته : پاسخ دهید

سلام.ممنونم ازتون, شبها حکم مدیتیشن داره برام.بازم تشکر میکنم.

css.php