کد خبر : 5410 تاریخ انتشار : یکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۱ - ۲۲:۲۷

واکنش خارق‌العاده و حیرت انگیز فرج سلحشور در مواجهه با فیلم «یک خانواده محترم»

واکنش خارق‌العاده و حیرت انگیز فرج سلحشور در مواجهه با فیلم «یک خانواده محترم» 4 نفر از این‌ها را اعدام کنید تا سایر سینماگران حساب کار دستشان بیاید! طی روزهای گذشته ماجرای ساخت فیلم «یک خانواده محترم» و حاشیه های مربوط به آن ابعاد گسترده تری یافته و لحظه به …

واکنش خارق‌العاده و حیرت انگیز فرج سلحشور در مواجهه با فیلم «یک خانواده محترم»

واکنش خارق‌العاده و حیرت انگیز فرج سلحشور در مواجهه با فیلم «یک خانواده محترم»
4 نفر از این‌ها را اعدام کنید تا سایر سینماگران حساب کار دستشان بیاید!

طی روزهای گذشته ماجرای ساخت فیلم «یک خانواده محترم» و حاشیه های مربوط به آن ابعاد گسترده تری یافته و لحظه به لحضه بر دامنه مخالفت ها و انتقادها از ساخت این فیلم سینمایی بیشتر می شود.

رسانه های اصول گرا هر روز با انتشار یادداشت های تند و تیز و مصاحبه با تعدادی از سینماگران، خبرنگاران و فعالان فرهنگی به شدت از ساخته شدن این فیلم با همکاری سیما فیلم انتقاد می کنند.

اما عجیب ترین و قابل تامل ترین موضع گیری در مقابل فیلم «یک خانواده محترم» متعلق به فرج الله سلحشور کارگردان تلویزیونی است که خواستار اعدام سازندگان این اثر سینمایی شده است!.

فرج الله سلحشور در گفتگو با افکار نیوز، گفت: به نظرم باید دستگاه قضا به وظیفه خود در این رابطه عمل کند.

سلحشور اظهار داشت: این اولین بار نیست که صدا و سیما خرابکاری می‌کند و بعدش هم سعی دارد با سکوت خبری از کنار این خطا و اشتباه خود بگذرد.

سلحشور با بیان اینکه صدا و سیما در خیلی از وقت‌ها خطایی می‌کند و بعدش هم حاضر به عذرخواهی نمی‌شود، اظهار داشت: به عقیده من سازندگان این فیلم قصد خیانت و ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران را داشتند.

وی تصریح کرد: در شرع و قانون داریم هر فردی که در جهت خیانت به نظام اسلامی حرکت کند و قدم بردارد محارب است و حکمش اعدام. حالا این‌ها که آبروی نظام، شهدا و امام را به بازی گرفته‌اند محارب نظام نیستند؟

سلحشور در ادامه ابراز داشت: اگر ۴ نفر از این خائنان اعدام شوند و برخوردهای شدیدی با آنان شود دیگر حساب کار دستشان می‌آید.

فرج الله سلحشور گفت: با احکام قوی هیچ کس جرات خیانت پیدا نمی‌کند و می‌فهمد که نظام اهل مماشات بر سر اصول نیست.

وی با عنوان این مطلب که متاسفانه هنرمندان و ثروتمندان دارای حاشیه امن در نظام شده‌اند، تصریح کرد: اینگونه به نظر می‌رسد که هنرمندان و خصوصا سینماگران تافته جدا بافته هستند و هیچ کس حق ندارد در برابر خطا و اشتباهات آنان بیاستد.

سلحشور در پایان بیان داشت: باید این حاشیه امن را از بین برد و اقدام انقلابی کرد.

4/5 - (1 امتیاز)
دسته بندی : فیلم بازدید 257 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php