کد خبر : 103358 تاریخ انتشار : یکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۱

نحوه خرید بلیت الکترونیکی فوتبال

سازمان لیگ فوتبال ایران به جهت بالا بردن انگیزه تماشاگران در استفاده از بلیت الکترونیک مسابقات فوتبال در ورزشگاه آزادی، از دو روش تهیه بلیت از طریق کارت عضویت و کارت ملی در سامانه www.footballeticket مبادرت ورزیده است. تماشاگران توجه کنند که بلیت مسابقات به هیچ وجه در ورزشگاه آزادی …

نحوه خرید بلیت الکترونیکی فوتبال

سازمان لیگ فوتبال ایران به جهت بالا بردن انگیزه تماشاگران در استفاده از بلیت الکترونیک مسابقات فوتبال در ورزشگاه آزادی، از دو روش تهیه بلیت از طریق کارت عضویت و کارت ملی در سامانه www.footballeticket مبادرت ورزیده است.

تماشاگران توجه کنند که بلیت مسابقات به هیچ وجه در ورزشگاه آزادی فروخته نخواهد شد و صرفا بر روی اینترنت و از طریق سامانه مذکور فروخته می‌شود.

تماشاگران می توانند بلیت‌های مسابقات فوتبال در ورزشگاه آزادی را به روش ذیل تهیه کنند:

به سامانهwww.footballeticket.ir مراجعه و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید. سپس در منوی خرید بلیت، با انتخاب بازی، موقعیت و جایگاه خود در استادیوم آزادی و همچنین انتخاب تعداد بلیط مورد نظر، به قسمت ورود اطلاعات وارد ‏شوید. در این قسمت از دو طریق می‏‌توانید بلیت مورد نظر خود را خریداری کنند:

1- از طریق وارد کردن شماره 16 رقمی کارت عضویت

2- از طریق وارد کردن شماره ملی

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از نحوه خرید بلیت به راهنمای سامانه مراجعه کنید. همچنین با توجه به ابلاغیه سازمان لیگ قیمت بلیط در ورزشگاه آزادی به شرح جدول زیر خواهد بود:

موقعیت                                   قیمت با کارت عضویت                   قیمت با کارت ملی

جایگاه غرب                                        150000                                   180000

جایگاه شرق (روبروی جایگاه)                     85،000                                    110000

طبقه اول پشت دروازه                          70،000                                    90،000

طبقه دوم                                        50،000                                    70،000

شایان ذکر است برای اعضای سامانه که کارت عضویت دارند و با شماره 16 رقمی کارت، بلیت مسابقات را خریداری می‏کنند، تخفیف 20 تا 40 درصدی متناسب با موقعیت‏‌های مختلف استادیوم در نظر گرفته شده است.

همچنین تماشاگرانی که درخواست کارت عضویت نداده‌‏اند می‏‌توانند با شماره ملی، متناسب با قیمت‌های اعلام شده از سامانه، بلیت تهیه کنند.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : آموزش بازدید 234 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php