کد خبر : 159222 تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۲

معرفی قابلیت جدید Android Wear

در دنیای فناوری هر روز شاهد ابداعات جدید در حوزه های مختلف هستیم و این فناوری ها به هر چه آسان تر شدن زندگی ما انسانها منجر می شوند. در این مطلب از سایت میهن فال میخواهیم معرفی قابلیت جدید Android Wear داشته باشیم. در ادامه با ما همراه باشید. …

در دنیای فناوری هر روز شاهد ابداعات جدید در حوزه های مختلف هستیم و این فناوری ها به هر چه آسان تر شدن زندگی ما انسانها منجر می شوند. در این مطلب از سایت میهن فال میخواهیم معرفی قابلیت جدید Android Wear داشته باشیم. در ادامه با ما همراه باشید.
.

معرفی قابلیت جدید Android Wear

به گزارش میهن فال گوگل قصد دارد ویژگی جدید ارتباط ساعت – به – ساعت را به android wear اضافه کند. به نظر می رسد این ویژگی مشابه آنچه که در apple watch وجود دارد باشد. با توجه به اطلاعات موجود، کاربران می توانند به کمک این ویژگی که ظاهرا together نام دارد تصویر، استیکر، پیام و بسیاری موارد دیگر برای هم ارسال کنند. اپل نیز برای ساعت های هوشمند خود Digital Touch را معرفی کرده که کاربران می توانند با استفاده از آن نقاشی، الگوهای مختلف و یا حتی ضربان قلب برای همدیگر بفرستند.

همان طور که می بینید در این بخش اندروید یکی از ویژگی های اپل را انتخاب کرده و با افزایش دسترسی های کاربر، قصد دارد نوع بهتری از آن را برای پلتفرم خود عرضه کند. به گفته Phandroid اطلاعات اولیه نشان می دادند که برای استفاده از چنین قابلیتی هر دو کاربر می بایست از یک نوع ساعت استفاده می کردند اما ظاهرا گوگل تغییراتی در این تصمیم ایجاد کرده است. همچنین گفته می شود در بروزرسانی بعدی، صفحات ساعت تعاملی جدیدی نیز به android wear اضافه خواهد شد و عملکردهای مرتبط با تپ ها نیز دچار تغییراتی خواهند شد.

در حال حاضر، با یک بار تپ کردن صفحه منویی با برنامه های مختلف و تنظیمات ظاهر می شود؛ اما در بروز رسانی جدید تپ کردن رو صفحات تعاملی باعث می شود ساعت هوشمند به حالت های آب و هوا، ورزشی و تمرینات تغییر شکل پیدا کند. همچنین می توان آن را به گونه ای تنظیم کرد که با یک بار تپ کردن، فعالیت های جدیدی اجرا شوند. همچنین به احتمال بسیار زیاد، کاربران G Watch R کمپانی LG نیز می توانند با دریافت آخرین آپدیت قابلیت WiFi را در ساعت خود مشاهده کنند. گفته می شود گوگل آخرین SDK ها را در اختیار توسعه دهندگان قرار داده و می توان ماه آینده میلادی شاهد عرضه نسخه بعدی android wear بود.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : اخبار تکنولوژی ، فناوری ، مجله خبری بازدید 332 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php