کد خبر : 31103 تاریخ انتشار : چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۲:۲۷

مشخصات جدید اندروید 4.3

نسخه 4.3 سیستم عامل اندروید پس از مدت ها انتظار رونمایی شد. نسخه جدید سیستم عامل گوگل موسوم به اندروید دیروز و با تبلت نکسوس 2013 وارد دنیای فناوری شد.پیش از این شایعات بسیاری در خصوص ویژگی ها و قابلیت های این محصول شنیده شده بود،اما با رونمایی رسمی می …

مشخصات جدید اندروید 4.3

نسخه 4.3 سیستم عامل اندروید پس از مدت ها انتظار رونمایی شد.
نسخه جدید سیستم عامل گوگل موسوم به اندروید دیروز و با تبلت نکسوس 2013 وارد دنیای فناوری شد.پیش از این شایعات بسیاری در خصوص ویژگی ها و قابلیت های این محصول شنیده شده بود،اما با رونمایی رسمی می توان ویژگی های اصلی این سیستم عامل را بررسی کرد.
اولین ویژگی نسخه جدید اندروید قابلیت های گرافیکی آن می باشد.این سیستم عامل می تواند به خوبی بازی های گرافیکی،تصاویر و فیلم های اچ دی را نمایش دهد.همچنین با کمک اندروید 4.3 موتور گرافیکی گجت قادر است تا با مصرف انرژی کمتر بازدهی بالا تری داشته باشد.
اما بهبود قابلیت گرافیکی باعث شده تا کیفیت نوشته ها در این سیستم عامل نیز بالا تر رود و کاربر به آسانی تکست های موجود در گجت خود را بخواند.همچنین می توان نسخه جدید اندروید را به راحتی توسط یک وسیله الکترونیکی دیگر کنترل کرده و به تمام قسمت های آن دسترسی پیدا کنید.
بخش توسعه دهنده اندروید 4.3 با توانایی های بیشتر در خصوص تغییرات گرافیکی بهینه شده و امنیت این سیستم عامل نیز نسبت به نسخه های پیشین افزایش پیدا کرده است.پیش بینی شده تا این سیستم عامل علاوه بر نکسوس 2013 با مدل های بعدی نکسوس و اچ تی سی وان گوگل پلی عرضه شود.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : اخبار ، موبایل بازدید 302 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php