کد خبر : 267 تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ تیر ۱۳۸۹ - ۸:۵۷

مدیریت سیستم ها و شبکه های کوچک با DameWare NT Utilities 6.9.0.2

مدیریت بر سیستم ها و شبکه امروزه به عنوان یکی از مهمترین موضوعات مهم کامپیوتر محسوب می شود و حتی در بسیاری از موارد این کار به عنوان یک شغل به حساب می آید. کنترل و نظارت بر کارکرد سیستم ها و مدیریت بر تنظیمات مهم و حساس در دسته …

مدیریت سیستم ها و شبکه های کوچک با DameWare NT Utilities 6.9.0.2

مدیریت بر سیستم ها و شبکه امروزه به عنوان یکی از مهمترین موضوعات مهم کامپیوتر محسوب می شود و حتی در بسیاری از موارد این کار به عنوان یک شغل به حساب می آید. کنترل و نظارت بر کارکرد سیستم ها و مدیریت بر تنظیمات مهم و حساس در دسته کارهایی می باشد که افراد معمولی قادر به انجام آن نمی باشند. شرکت های نرم افزاری برای حل مشکل افراد مبتدی که قصد مدیریت بر سیستم و یا شبکه را دارند اقدام به طراحی و ساخت نرم افزار های کنترل مدیریتی نمودند که به وسیله آن ها همه کاربران به راحتی می توانند به انجام مسائل مربوطه بپردازند و از پس مشکلات موجود برآیند.
DameWare NT Utilities نرم افزاری قدرتمند جهت مدیریت بر سیستم ها و شبکه های کوچک می باشد که کاربر با استفاده از امکانات و ابزار موجود در این نرم افزار به تمامی تنظیمات موجود در سیستم دسترسی داشته و در واقع تمامی قسمت های حساس و مهم ویندوز به صورت منسجم در یک برنامه گنجانده شده اند. از امکانات مدیریتی این نرم افزار می توان به دسترسی به قسمت های مهم ویندوز همچون MMC که نام اختصاری Microsoft’s Management Console می باشد اشاره نمود. کنترل کاربرن ویندوز و توانایی تغییرات در دسترسی آن به قسمت های مختلف سیستم، کنترل پروسه های تحت اجرا در حافظه، بهینه سازی و افزایش سرعت برنامه های کاربردی ضروری و … همچنین از مهم ترین قسمت های مدیریت شبکه می توان به کنترل سیستم ها از راه دور و مشاهده دسکتاپ هر سیستم به کمک ابزار Mini Remote Control اشاره نمود. از قسمت های مختلف این برنامه ی مفید و کارساز می توانیم به قسمت هایی در رابطه با مدیریت درایو ها و مدیریت Registery، زمان بندی برای انجام کارها بر روی کامپیوتر، مدیریت برای اشتراک فایل های و مدیریت برای Power کامپیوتر که سر چه ساعتی سیستم خاموش یا Logoff یا … شود، نمایش سرویس ها و نرم افزارهای در حال اجرا و  کنترل StartUp و انواع کارهای کاربردی مانند گرفتن BackUp و زیر نظر گرفتن یا همان مونیتورینگ سیستم می باشد.قابلیت های کلیدی نرم افزار DameWare NT Utilities 6.9.0.2:

– مدیریت بر سیستم و دسترسی به تنظیمات مهم سیستم
– توانایی کنترل کاربرهای یک سیستم و تعیین میزان دسترسی آن ها
– توانایی اجرای تنظیمات مربوط به چاپگر و به اشتراک گذاری آن در شبکه
– توانایی جستجو در سیستم
– قابلیت کنترل دیگر سیستم های شبکه
– توانایی مشاهده دسکتاپ سیستم های موجود در شبکه به کمک ابزار Mini Remote Control
– قابلیت خاموش کردن و راه اندازی مجدد سیستم های شبکه
– کنترل تنظیمات مربوط به اشتراک گذاری فایل ها و پوشه ها در شبکه
– قابلیت اجرای دستوذات خط فرمان بر روی سیستم های شبکه
– پشتیبانی از ویندوز NT/2000/XP/2003/Vista
– و …


مدیریت سیستم ها و شبکه های کوچک با DameWare NT Utilities 6.9.0.2 قیمت: 289.00 دلار آمریکا
مدیریت سیستم ها و شبکه های کوچک با DameWare NT Utilities 6.9.0.2 دانلود (حجم: 26.9 مگابایت) – سرور سایت
مدیریت سیستم ها و شبکه های کوچک با DameWare NT Utilities 6.9.0.2 رمز عبور: www.downloadina.com
مدیریت سیستم ها و شبکه های کوچک با DameWare NT Utilities 6.9.0.2 سایت سازنده

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : آشپزی و خانه داری بازدید 403 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php