کد خبر : 5346 تاریخ انتشار : شنبه ۴ آذر ۱۳۹۱ - ۱۵:۳۱

مدیران فیسبوک سهامشان را فروختند!

سه مدیر ارشد شرکت فیس‌بوک مبلغ قابل توجهی از سهام خود را فروختند. به نقل از رویترز، مارک اندریسون، عضو هیات مدیره شرکت فیس‌بوک ۵۴ میلیون دلار از سهام خود در این شبکه اجتماعی غول پیکر را فروخت تا از محل فروش آنها بدهی‌های مالیاتی خود را پرداخت کند. -=-=-=-=-=-=-=-=- …

مدیران فیسبوک سهامشان را فروختند!

سه مدیر ارشد شرکت فیس‌بوک مبلغ قابل توجهی از سهام خود را فروختند.

به نقل از رویترز، مارک اندریسون، عضو هیات مدیره شرکت فیس‌بوک ۵۴ میلیون دلار از سهام خود در این شبکه اجتماعی غول پیکر را فروخت تا از محل فروش آنها بدهی‌های مالیاتی خود را پرداخت کند.

-=-=-=-=-=-=-=-=-

در همین حال دونالد گراهام، رییس و مدیر عامل واشنگتن پست که از مدیران ارشد فیس‌بوک هم به شمار می‌رود نیز روز دوشنبه شش میلیون و ۷۰۰ هزاردلار از سهام خود را به فروش رساند. وی نیز سهام خود را برای پرداخت بدهی‌های مالیاتی فروخته است.

-=-=-=-=-=-=-=-=-

شریل سندبرگ نیز دیگر مدیر فیس‌بوک است که در روز دوشنبه چهار میلیون و ۲۰۰ هزار دلارروخ از سهام خود را فروخت و مجموع سهام فروخته شده خود را طی هفته‌های اخیر به ۱۵ میلیون دلار رساند.

-=-=-=-=-=-=-=-=-

این در حالی است که برترین شبکه اجتماعی جهان از زمان آغاز عرضه سهامش در بازار سهام با کاهش شدید ارزش مواجه شده است و همین امر ارزش بازاری این شرکت را با کاهش زیادی روبرو کرده است.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : فناوری اطلاعات بازدید 388 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php