کد خبر : 8641 تاریخ انتشار : پنجشنبه 28 دی 1391 - 19:27

مدل های مختلف دخترها

۱٫مدل جنتلمن ( از نوع woman) : خدا رو شکر بین این همه مدلای عجیب و غریب یه عده از دخترا (که واقعا معدودن) هم هستن که علاوه بر اینکه مد روز وتحصیل کرده هستن خودشونو گم نکردن و فارق ازسرگرمیهای الکی تو زندگی دنبال پیشرفتن. ۲.مدل ناز نازی : …

مدل های مختلف دخترها

۱٫مدل جنتلمن ( از نوع woman) :

خدا رو شکر بین این همه مدلای عجیب و غریب یه عده از دخترا (که واقعا معدودن) هم هستن که علاوه بر اینکه مد روز وتحصیل کرده هستن خودشونو گم نکردن و فارق ازسرگرمیهای الکی تو زندگی دنبال پیشرفتن.

۲.مدل ناز نازی :

این مدل کارو زندگیشون با دوستا بیرون رفتن و تلفن و چته و تا ۵۰ سالگی تو اتاقشون عروسک نگه میدارن فعالیتهاشونم شامل خریدن هر چیز مد روزو به باد دادن پولای باباجون هست.

۳٫مدل اجتماعی :

این عده بیشتر شامل دخترای فمینیستیه که عاشق شرکت تو فعالیتهای اجتماعین ولی وسط همون کارها هم تا یکم کار جدی بشه دادشون در میاد که بابا ما خانومیم این قدر کار سخت بهمون ندین!

۴٫مدل مرد ذلیل :

این مدل که در حال انقراضن عاشق شوهر کردن و بشور بسابن (به علت کمیاب بودن این مدل نتونستم اطلاعات بیشتری در موردشون پیداکنم).

۵٫مدل مامانم اینا :

این مدل دخترای محبوب مادراشونن و همه کاراشونو با نظر مادرشون انجام میدن خیلیاشونو میشه تو گروه خرخونا که تو پایین توضیح دادم هم پیدا کرد.

۶٫مدل ضد پسر :

این مدل یه جورایی همکارمنن همه فکر و ذکرشون اینه که یه پسرو ضایع کنن و تا یک سال این اتفاق خجسته رو وسه دوست و آشنا تعریف کنن

۷٫مدل خرخون :

این مدل تو زندگی فقط یه کار بلدن اونم درس خوندنه تو بحرشونم که بری میبینی از دیپلم خیاطی بگیر تا گواهینامه زیر دریایی رو گرفتن .ولی پای عمل که برسن هیچی بلد نیسن

۸٫مدل روشن فکر :

این مدل خودشونو عقل کل میدونن و عشق شرکت تو کلاسهای مختلفن از یوگا بگیر تامدیتیشن و …

۹٫مدل سرگردون :

خانومای عزیزی که این مطلبو خوندین و جزو هیچکدوم نبودین!!شما شامل ترکیب هچل هفتی از مدلای بالا هستین که به مدل سرگردون معروفه!

 

دسته بندی : جالب و خواندنی بازدید 214 بار
دیدگاهتان را بنویسید
mohammad در تاریخ 30 دی 1391 گفته : پاسخ دهید

saber jan kheili jaleb bod….

شهاب در تاریخ 29 دی 1391 گفته : پاسخ دهید

باحال بود واقعا صحت داره دمن یکی همه مدله شو دیدم!!!!!

sahar jooooooon در تاریخ 28 دی 1391 گفته : پاسخ دهید

slm saber mr30

mohammad در تاریخ 30 دی 1391 گفته : پاسخ دهید

khosh behal khonomaaaaa..

sahar jooooooon در تاریخ 28 دی 1391 گفته : پاسخ دهید

jalebeh azizam

css.php