کد خبر : 187912 تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۴

مدل آرایش مخصوص فصل زمستان

با توجه به اینکه در فصل زمستان قرار داریم در این مطلب از سایت میهن فال مدل آرایش مخصوص فصل زمستان را برای شما در نظر گرفته ایم که امیدواریم بپسندید. با ما همراه باشید. آرایش های محبوب فصل زمستان,آرایش های محبوب این فصل که جذابیت شما را دو چندان …

با توجه به اینکه در فصل زمستان قرار داریم در این مطلب از سایت میهن فال مدل آرایش مخصوص فصل زمستان را برای شما در نظر گرفته ایم که امیدواریم بپسندید. با ما همراه باشید.

آرایش های محبوب فصل زمستان,آرایش های محبوب این فصل که جذابیت شما را دو چندان می کند.

 

بال های سبز: استاد خط چشم کشیدن شوید. با استفاده از مداد چشم سبز تیره خط چشم ظریف بکشید (در لبه داخلی و خارجی پلک) و  انتهای آن را نازک و به سمت بالا بکشید. (برند پیشنهادی: Ever Artist Liner #I-34)
مدل آرایش مخصوص فصل زمستانبنفش انگوری: روز اول هفته معمولا برای همه روز سختی است. اما یک آرایش شاد می تواند انگیزه و روحیه شما را بهتر کند. ما رژ بنفش انگوری را به شما پیشنهاد می کنیم. (برند: NYX Cosmetics Extra Creamy Round Lipstick )
مدل آرایش مخصوص فصل زمستان
بدرخشید: رژ گونه ای با تم بژ، و های لایت طلایی روی لب ها چهره تان را مثل طلا درخشان می کند. (برند: Tyra Light )
مدل آرایش مخصوص فصل زمستان
پلک هایی به رنگ آبی اقیانوس: رنگ آبی نفتی مخملی، گیرایی خاصی به چشم هایتان خواهد داد. سایه ای به این رنگ تهیه کنید و مانند تصویر پلک هایتان را آرایش کنید. فراموش نکنید که این نوع آرایش مناسب مجالس و مهمانی است! (برند: Milani Cosmetics Bella Eyes)
مدل آرایش مخصوص فصل زمستان
گونه هایی به رنگ رز صورتی: آرایشی ملایم که مناسب هر مجلسی است. رژ گونه ای با این رنگ به چهره تان طراوت و لطافت خاصی خواهد بخشید.
مدل آرایش مخصوص فصل زمستان
سایه زیر چشم برونزی: این رنگ سایه نیز چهره تان را جذاب می کند. (برند پیشنهادی: Maybelline New York Color Tattoo 24HR Cream-Gel Shadow Leathers)
مدل آرایش مخصوص فصل زمستان
به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : لباس و مد ، مدل ارایش بازدید 449 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php