کد خبر : 199675 تاریخ انتشار : سه شنبه 24 فروردین 1395 - 13:37

مدلهای اسنیکر مناسب برای آقایان

مدلهای اسنیکر مناسب برای آقایان عنوان این مطلب از سایت میهن فال است که برای شما آقایان همراه سایت میهن فال در نظر گرفته ایم که امیدواریم بپسندید. تا مدت زمان درازی اسنیکرها فقط مخصوص تیپ اسپرت بودند اما امروزه دیگر چنین نیست و می‌توانید آنها را با هر تیپ …

مدلهای اسنیکر مناسب برای آقایان عنوان این مطلب از سایت میهن فال است که برای شما آقایان همراه سایت میهن فال در نظر گرفته ایم که امیدواریم بپسندید.

تا مدت زمان درازی اسنیکرها فقط مخصوص تیپ اسپرت بودند اما امروزه دیگر چنین نیست و می‌توانید آنها را با هر تیپ و استایلی از کژوال گرفته تا رسمی بپوشید. این کفش‌های راحت که نامش از فعل انگلیسی اسنیک به معنای آرام راه رفتن می‌آید از هر جهت با کفش‌های کلاسیک چرمی تفاوت دارد. انواع متفاوتی از اسنیکر وجود دارد که همه آنها به هر نوع اندامی نمی‌آید.

اسنیکرهای ساق کوتاه

مدلهای اسنیکر مناسب برای آقایان

پوشیدن این اسنیکرها بسیار ساده است و به اکثر اندام‌ها و ظاهرها می‌آید.

اسنیکرهای ساق بلند

مدلهای اسنیکر مناسب برای آقایان

پوشیدن این نوع اسنیکرها در مقایسه با اسنیکرهایی با ساق بلند سخت‌تر است. این اسنیکرها مناسب افراد قدبلند است و افراد قدکوتاه را کوتاه‌تر نشان می‌دهد.

اسنیکرهای MidTop

مدلهای اسنیکر مناسب برای آقایان

این مدل اسنیکرها ساق کوتاه‌تری دارند و برای کوتاه قدها مناسب‌تر از اسنیکرهای ساق بلند هستند.

انواع استایل اسنیکرها
در این قسمت نیز ما سه مدل اسنیکر داریم:

اسنیکرهای رانینگ

مدلهای اسنیکر مناسب برای آقایان

این مدل‌ها جزو کفش‌هایی است که شما می‌توانید با یک ظاهر کژوال و همچنین یک ظاهر کاری بپوشید. برندهایی مانند نیوبالانس و نایک مدل‌های متنوعی از اسنیکرهای رانینگ وارد بازار کرده‌اند.

اسنیکرهای تنیس

تنوع این مدل اسنیکر بسیا زیاد است. این اسنیکرها می‌توانند پارچه‌ای، چرم یا چرم سوئدی باشد. برندهایی مانند وانس و آدیداس در تولید این مدل خوش درخشیده‌اند.

اسنیکرهای مبتکرانه

پوشیدن این اسنیکرها که سادگی مدل‌های دیگر را ندارند و به اصطلاح دارای زلم زیمبو هستند از سایر مدل‌های اسنیکر سخت‌تر است.

چطور یک جفت اسنیکر بپوشیم؟
یک جفت اسنیکر ساق بلند و یا میدتاپ، اگر با یک بلوز، یک پیراهن مردانه و یک جین لوله تفنگی پوشیده شود، ظاهری آراسته به شما خواهد داد و اگر با یک تیشرت و یک شلوار کتان پوشیده شود ظاهری راحت و کژوال به شما می‌دهد.
اسنیکرهای ساق کوتاه می‌توانند با یک استایل خیلی رسمی پوشیده شوند، مثلا با یک دست کت‌شلوار هنگام رفتن به سرکار، که در این صورت باید اسنیکرهایی با رنگ تیره انتخاب کنید. برای این‌که ظاهر کژوال‌تری داشته باشید می‌توانید آن را با یک بلوز، یک پیراهن مردانه و یک جین توسی ست کنید.

دسته بندی : لباس و مد ، مدل کفش بازدید 144 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php